Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārcelt pieturvietu pie viesnīcas neatļauj 10

Bauskas novada domes deputāti ik pēc nedēļas maina viedokli. Apvienotajā komiteju sēdē 19. februārī deputāti noraidīja lēmuma projektu par atļauju SIA «Aiva auto» pasažieru ielaišanai un uzņemšanai autobusos izmantot Bauskas viesnīcas laukumu.

Pašvaldības speciāliste Agita Eglinska «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka uzņēmēja, SIA «Aiva auto» valdes priekšsēdētāja Agra Lazdiņa, vēlme noraidīta, jo nav iesniegts saskaņojums no zemes īpašnieka. Tāpat bijuši iebildumi pret iespējamām neērtībām, ko jaunā kārtība radītu pasažieriem. Tika norādīts, ka pasažieri izmantos Bauskas autoostas infrastruktūru un uz pieturvietu dosies tikai pāris minūšu pirms autobusa atiešanas. Taču SIA «Aiva auto» Bauskas autoostai par tās telpu izmantošanu nemaksās.

Lēmuma projektu apvienotajā komiteju sēdē noraidīja. Pretēji iepriekš plānotajam to neskatīs 26. februāra domes sēdē. A. Eglinska pieļāva iespēju, ja A. Lazdiņš sagādās pozitīvu atzinumu no zemes īpašnieka un vēlēsies iecerēto īstenot, pie šī jautājuma izskatīšanas varētu atgriezties kādā nākamo mēnešu domes sēdē.

«Bauskas Dzīve» jau rakstīja, ka vides un attīstības komitejas sēdē 12. februārī deputāti atbalstīja SIA «Aiva auto» lūgumu mainīt pārvadātāja pieturvietu no Bauskas autoostas uz viesnīcas «ABC Hotel Bauska» laukumu. Komitejā deputāti noteica, ka uzņēmējam būs jārūpējas par kārtības uzturēšanu pieturvietā. Tad arī A. Lazdiņam tika lūgts līdz domes sēdei 26. februārī saņemt zemes īpašnieka atļauju laukuma izmantošanai.

«Bauskas Dzīve» ar A. Lazdiņu sazinājās 20. februārī pēc apvienotās komiteju sēdes. Par pēkšņo deputātu viedokļa maiņu uzņēmējs pauda neviltotu sašutumu: «Jūs pats bijāt klāt un dzirdējāt, ka man lūdza izziņu par zemes izmantošanu sagādāt līdz domes sēdei 26. februārī. Esmu sācis kārtot šos dokumentus, Bauskā iebildumu nebija, vēl vajadzīgi daži paraksti no pārstāvjiem Rīgā. Uz domes sēdi es, visticamāk, būtu visus nepieciešamos dokumentus sagādājis.»

A. Lazdiņš arī piebilda, ka viņu neviens nav aicinājis ierasties uz 19. februāra apvienoto komiteju sēdi. Tādējādi bez pārvadātāja klātbūtnes izlemts viņam par sliktu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Alfons

Tur jau tā nav kur mašīnu nolikt kad jāiet uz banku + vēl pretējā ielas puse visa ar mašīnām jo tur atrodas zobārsti un ģimenes ārsti, kur nu vēl papildus lielos autobusus un tās cilvēku plūsmas.A kur viņi čurās un atkritumus metīs kad gaidīs autobusus?Kur deputātiem prāts par to vien ka aizdomājās par tādu ideju...

pirms 4 gadiem, 2015.02.21 11:17

depatīts

Atnāks jau pačurājuši. Kāpēc tevi neuztrauc, kur čurā cilvēki, kas gaida autobusu pie 2. vsk, vai arī Rātslaukuma? Tur jau tikai Koluža skaudība, dabūja Rīgas reisus un atkal jūtas liels un varens.

pirms 4 gadiem, 2015.02.21 15:19

xxxx

šeit izskatās pēc interešu lobēšanas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 4 gadiem, 2015.02.21 18:12

nu bet

Lai "Aiva auto"veido apļvida maršrutu- tad Bauska būtu tikai viena no pieturām, kā pietura Rātslaukumā.

pirms 4 gadiem, 2015.02.24 20:07

Gints.

tas jau tika nolemts pirms sedes savstarpeji vienojoties par balsojumu,kauns par domi ka nespēj lojāli pieņemt lemumus bet ietekmējās uz ieinteresēto personu spiedienu.

pirms 4 gadiem, 2015.02.22 19:14

....

Bet tomer uztaisit autobusa iekapsanas vietu pie viesnicas ir galigais stulbums.

pirms 4 gadiem, 2015.02.22 20:55

garām ejot

ja pārvadājumus ar autobusiem valsts dotē, tad novada domnieki varētu padomāt, vai nevajadzētu dotēt koluža īpašumā esošo autoostu, jo 800 eiro mēnesī par katru autobusu, tas dažiem uzņēmējiem ir pārāk liels slogs, jeb šis ir veids, kā novadā mazināt pārvadātāju konkurenci, jo autoosta ir monopols

pirms 4 gadiem, 2015.02.23 10:14

padoms

Autobusu lielā pietura ir autoosta-ja tā nav tad jau pat kapsētu var rīkot kaut kādā Bauskas parka zālājā - redz tā ērtāk...Nai beinteresēkas ar ko brauc bet kultura prasa autoostu.

pirms 4 gadiem, 2015.02.23 19:42

Vietējās ziņas