Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāri Lielupei būvēs tiltu 6

Nākamvasar tūristiem, kā arī vietējiem ļaudīm būs iespēja šķērsot Lielupi pa jauno tiltu. Gājēju tilts pāri upei savienos Mežotnes pili un Mežotnes pilskalnu.Bauskas novada domes šīs nedēļas vides un attīstības komitejas sēdēdeputāti principiāli vienojās par atbalstu tilta būvei. Komitejas priekšsēdētājs Jānis Feldmanis „Bauskas Dzīvei" skaidro, ka gājēju tilts pār Lielupi ir divu pašvaldību - Bauskas un Rundāles novadu kopprojekts. Tajā iesaistīsies arī SIA «VNĪ Pilis» Paredzēts, ka valsts aģentūra segs lielāko daļu izdevumu. Savukārt Bauskas novada līdzfinansējums projektā paredzēts 6000 latu. Puse naudas tiks izlietota jau šogad, otru daļu ņems no 2011. gada novada budžeta.Ir paredzēs, ka izpētes, arī projektēšanas un celtniecības sagatavošanas darbi tiks veikti šogad. Savukārt nākampavasar tiltu sāks būvēt. Sākoties aktīvai tūrisma sezonai, objektam jābūt nodotam ekspluatācijā. «Gājēju tilts nepieciešams vietējiem iedzīvotājiem, tas radīs arī labvēlīgus apstākļus jaunu tūrisma pakalpojumu attīstībai,» skaidro J. Feldmanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

r4

Kada tipa tilts tas bus? Pontonieks ka kadreiz jeb stacionars? Izskatas, ka pontonieks, jo fundamentalu tiltu par tadu naudu neuztaisisi.
Jebkura gadijuma, malaci, sen jau vajadzeja.

pirms 8 gadiem, 2010.08.16 09:54

lielupei

nu ko -dēļ dažu ļaužu idiotisma ( vai ne tikai ar' tavējā...) to tiltiņu nebūvēt?! Ar veco tiltiņu saistās visa mana bērnība un jaunība un bija ļoti skumīgi, ka tajās lietavās tas izjuka... izcila laba domes ideja!

pirms 8 gadiem, 2010.08.15 10:57

lietotājs ar segvārdu "lielupe" pilnīgs idiots (-e) vai arī kretīns (-e)

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 22:51

MEŽotniece

Nu tad beidzot!!!!Tie tiešām labākiem jaunumi pēdējos 10 gados!Mēs Mežotnieki gavilējam!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 20:59

esmu

sajūsmā. Šī tiešām ir pēdējo 20gadu labākā ideja Bauskā!
Ja vēl kādreiz uzbūvētu tiltu priekš auto, tad viss reģions būtu ieguvējs...

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 19:35

lielupe

Un no tā tilta, vietējie ļaudis, leks upē, tas viņiem radīs - efektivitāti vai invalidāti ... pirms nododiet objektu, pārbaudiet, kas zem tilta, ūdenī darās, ja ir kāds bīstams priekšemts, kurš apdraud dzīvību, saku uzreiz ,aizvāciet viņu prom ....

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 15:50

Vietējās ziņas