Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārmaiņas Bauskas novada sporta lietu padomē 8

Bauskas novada sporta lietu sabiedriskajā padomē paredzama dalībnieku maiņa. Tā jau atbalstīta šonedēļ izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē. «Bauskas Dzīvi» par to informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Sporta lietu sabiedriskā padome ir konsultatīva institūcija, kura darbojas deviņu cilvēku sastāvā. Kopš šī gada maija tajā vairs nav novada veterānu vieglatlētikas un pauerliftinga pārstāvja Alfrēda Graudiņa. Komitejas sēdē atbalstīts priekšlikums padomes sastāvā iekļaut Aivaru Solzemnieku, Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķi, vieglatlētikas treneri.

Sporta centra «Mēmele» direktore Līga Rimševica «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka sabiedriskās padomes sēdē apspriestas vairākas kandidatūras, iekšējā balsojumā lielāku atsaucību guva A. Solzemnieks. Tādēļ viņš ieteikts darbam šajā padomē. Komitejas sēdē šis priekšlikums guva deputātu atbalstu, galīgais lēmums jāpieņem domes sēdē mēneša beigās.

«Bauskas Dzīvei» A. Solzemnieks apstiprināja, ka ir gatavs darboties sabiedriskajā padomē. Sports viņam ir saistošs visu mūžu, viņš labi pārzina vieglatlētikas jomu. Darbojoties padomē, vēlētos lielāku vērību pievērst Bauskas stadionam. Tehniskā bāze tur ir laba, tomēr jāuzlabo sacensību organizācija, jāpilnveido tiesnešu darbs, jādomā par vizuālā tēla modernizāciju. A. Solzemnieks vēlētos lielāku uzmanību pievērst skolēnu sportam, īpaši laukos. Jādomā, kā skolēnus vairāk piesaistīt vieglatlētikai, jo tā ir visu sporta disciplīnu pamats.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sports

Sporta lietu padome lemj par pieaugušo un veterānu sportu Bauskas novadā,bet tam nav nekāda sakara ar jaunatnes sportu,tāpēc jocīgi,ka cilvēks,kurš gadu desmitiem nostrādājis jomās,kurām nav sakara ar sportu,bet tagad palikdams bez darba Rīgā tēlo Bauskas ,,lielo sporta speciālistu,,,

pirms 2 gadiem, 2016.06.17 22:40

sporta atbalstītājs

Varētu jau neaplikt uzreiz cilvēku, ja palicis bez darba tad nav tiesīgs strādāt jomā kur ir studējis un strādājis laiku atpakaļ. Cilvēks atgriežas pie darba kas viņam patīk. Un vispār, viņš savā laikā Īslīces skolā bija kolosāls skolotājs.

pirms 2 gadiem, 2016.06.18 10:47

?

Vai šai padomei ir kāds noteicošais vārds.Vai tai vispār ir kāda jēga?

pirms 2 gadiem, 2016.06.19 16:46

veterāns,čempions

kāds kādreiz atcerēsies veterānus,kas bauskai slavu nesuši,es par to neesmu dzirdējis jau 30.gadus.

pirms 2 gadiem, 2016.06.20 11:39

Lasītājs

Tas ir liels kauns bauskai ,kad nepiemin un neatcerās veterānus.

pirms 2 gadiem, 2016.06.20 15:54

Bijušais čempions

Vajag izveidot,visu sporta veidu veterānu padomi!

pirms 2 gadiem, 2016.06.20 15:58

Vietējās ziņas