Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Partijas izrāda necieņu pret vēlētājiem 9

Otro biedrības «Bauskas vēlētāju apvienība» rīkoto politisko diskusiju par īpaši izdevušos nevarētu nosaukt. 24 klausītāju vidū apmēram 80 procentu bija pensionāru, tostarp vairāki tādi, kuriem galvenais bija paust savu viedokli, izklāstīt to, bet politiķu atbildes viņus maz interesēja. Kā paredzēdami šādu publikas neatsaucību, pasākumu ignorēja arī abas uzaicinātās partijas. No «Latvijas zemnieku savienības» nebija ieradies neviens politiķis. Ministrs Jānis Dūklāvs vairākkārt uzsvēra, ka viņš nav šīs partijas biedrs un pauž personīgo, ne partijas viedokli.  Savukārt «Saskaņas centrs» uz tikšanos ar vēlētājiem Bauskā bija deleģējis Jelgavas pilsētas domes deputātu, celtnieku Valentīnu Grigorjevu. Šādu rīcību citādāk kā necieņu pret saviem vēlētājiem nevar nosaukt, īpaši atceroties, ka iepriekšējās Saeimas vēlēšanās par «Saskaņas centru» Bauskas rajonā nobalsoja 618 vēlētāju, par «Zaļo un zemnieku savienību» - 5220. Diskusijas vadītājs, uzņēmējs Gūrijs Bulle, vispirms uzdeva jautājumus, kas bija iesūtīti rakstiski, pēc tam atbraukušos iztaujāja sanākušie. J. Dūklavam daudz nācās atbildēt par lauksaimniecības politiku, skaidrot valdības nostāju, paust arī savu redzējumu Latvijas lauku attīstībā. Zemkopji pauda neapmierinātību ar valstī esošo nodokļu sistēmu, J. Dūklāvs atrunājās, ka iespējas ko mainīt ir minimālas, jo nosacījumus Latvijai šobrīd diktē naudas aizdevēji. Diskusijā nedaudz tika runāts par krievu un latviešu attiecībām, pārmetot «Saskaņas centram» sadarbību ar politiskajām partijām Krievijā. V. Grigorjevs nenoliedza, ka ir parakstīts sadarbības līgums ar Krievijas varas partiju «Jedinaja Rossija», taču tas nebūt nenozīmējot iespējamo Latvijas rusifikāciju, vai arī otras valsts valodas statusa noteikšanu krievu valodai. Pensionāriem interesēja, vai politiķi atbalsta iecerēto pensiju samazināšanu. Tika vaicāts par ģenētiski modificēto organismu aizliegšanu, par ieceri pārvērst Daugavu par kuģojamu upi.Plašāks ieskats diskusijas norisē pirmdienas, 19. aprīļa, laikrakstā «Bauskas Dzīvē».

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Maigonis

Pilnigi neinteresanti,par velešanas tēmu,neinteresee.Latvijas partija jau darbojas 20.gada laika neko nemainigi,palika nabadziga tauta

pirms 8 gadiem, 2010.04.17 20:16

ūja

Partijas neizrāda cieņu vēlētājiem ? CIEŅA...ar tādu vārdu tie reti sastopas savā darbībā....VARA, PIĶIS, tie jau dikti labi skan!

pirms 8 gadiem, 2010.04.17 19:55

guru

pats Jakovēlis neatnāca?!! .. tepat lapā jau šo visgudrīti var aplēkot un viņa domu graudus uzasīt .. un izmest mēslainē..:(

pirms 8 gadiem, 2010.04.17 09:21

Jums būs iespēja iepazīties arSC lauksaimniecības programmu nākošo sestdienu Rīgā kongresa namā SC kongresā uz tikšanos .

pirms 8 gadiem, 2010.04.17 07:49

prieks

Prieks, ka ""saskaņietis"" nav treniņbiksēs, arī jau labi.

pirms 8 gadiem, 2010.04.16 21:51

prieks

Prieks, ka ""saskaņietis"" nav treniņbiksēs, arī jau labi.

pirms 8 gadiem, 2010.04.16 21:50

nu nu

Nu tad, vēlētāji mīļie, pirms vēlēšanām tikai neaizmirstiet šo partiju""sirsnību"".

pirms 8 gadiem, 2010.04.16 21:48

izi

Viss normāli,nāks tuvāk vēlēšanas,tas uz īsi brīdi meklēs tos vēlētājus.

pirms 8 gadiem, 2010.04.16 17:50

Vietējās ziņas