Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasažieru pārvadātāji ir gatavi bloķēt ceļus; gaidīs līdz 15.maijam 11

Ja pasažieru pārvadātājiem līdz 15.maijam netiks segti zaudējumi par šī gada pirmo ceturksni, tad 17.maijā notiks akcija "Samaksā par padarīto darbu", kuras laikā sabiedrības uzmanība tiks pievērsta, bloķējot ceļus, šodien pēc valdes sēdes biznesa portālu "Nozare.lv" informēja Latvijas Autoostu un reģionālo pārvadātāju asociācijas (LARPA) valdes loceklis Uldis Kolužs.Viņš gan uzsvēra, ka ir saņemti solījumi, ka zaudējumi tiks segti, jo par to vienojušās Satiksmes un Finanšu ministrijas, līdz ar to Kolužs cer, ka akciju nevajadzēs realizēt. Tas nozīmē, ka zaudējumu atlīdzība tiks piešķirta tagad, nevis gaidītas gada beigas. Pērnā gada zaudējumu samaksu pārvadātāji cer saņemt jūnijā, jo patlaban Saeimā 2.lasījumā pieņemts attiecīgais likumprojekts, kas nodrošina naudas izsniegšanas juridisko bāzi. 16.maijā gaidāms trešais lasījums un jūnijā, visticamāk, pārvadātāji finanšu līdzekļus saņemšot, skaidroja Kolužs. Jau ziņots, ka Latvijas Autoostu un reģionālo pārvadātāju asociācija (LARPA) saistībā ar joprojām neatrisināto krīzes situāciju šodien sasaukusi ārkārtas Vidzemes un Zemgales vietējo reģionālo pārvadātājus uz sapulci un informē, ka valsts parādus vēl nav atmaksājusi. Valstij vietējiem reģionālajiem pārvadātājiem 2012.gadā nesegtie zaudējumi veido 886 488 latus. Biedrības "Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija" (LPPA) valde skaidro, ka pasažieru pārvadājumu pasūtītāji - valsts un plānošanas reģioni - pērk pakalpojumu no pārvadātājiem tādā apjomā, kura apmaksai nepietiek naudas, un plānotais budžeta deficīts 2013.gadā jau patlaban ir 4,1 miljons latu, līdz ar to pastāv reāli uzņēmumu maksātnespējas draudi. Satiksmes ministrija norāda, ka šim gadam paredzētais valsts finansējums plānošanas reģioniem ir pat mazliet lielāks nekā savulaik 2012.gadam plānotais. Pērnā gada sākumā vietējās satiksmes nodrošināšanai bija paredzēti 10,55 miljoni latu, savukārt šim gadam vietējiem pārvadājumiem plānotais finansējums ir 10,82 miljoni latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Kas notika,kad bloķēja Mēmeles tiltu protestējot pret Bauskas slimnīcas likvidāciju.Atsauca no Rīgas specvienību,lai izrēķinās ar cilvēkiem.Paldies dievam,ka toreiz necieta neviens,bet varēja būt arī citādi.Mūsu valstī ar piketiem un ceļu bloķēšanām neko nepanāksi,to pierādija arī pēdējais pikets pie novada domes ēkas.Tā kā ņem savu sievu Uldi un ejiet abi bloķējiet tos ceļus,bet nemusini cilvēkus.Neviens ar steku pa muguru dabūt negrib.Labāk brauksim ar dušmaņiem.Ērti,lētāk un normāla apkalpošana.

pirms 5 gadiem, 2013.05.06 20:04

maņa

Lai Kolužš ar Taņku bloķē........................!

pirms 5 gadiem, 2013.05.06 09:24

KNAB

Mēs jau esam saņēmuši ziņojumus paR kOLUŽA PIRMSVĒLĒŠANAS REKLāmām.

pirms 5 gadiem, 2013.05.06 00:56

Uzreiz atcerējos filmu Kaukāza gūstekne,kur tie trīs bloķēja ceļu.Tikai,kuru šoreiz aiz rokām turēs pa vidu.

pirms 5 gadiem, 2013.05.05 20:46

Jā!

Koluž, kas citam bedri rok pats tajā iekrīt!

pirms 5 gadiem, 2013.05.05 07:46

diezin kuram un losim

nez vai jūs paši vēlētos strādāt un gada garumā nesaņemt algu ? Galu galā aiz tā visa stāv ģimenes un dzīvi cilvēki, kuri valdības neizdarības dēļ cieš. Ne jau Kolužs tur vainīgs. Uldim izturību un spēku ! Mēs tikai par akciju Samaksā par padarīto darbu. Tas attiecas arī daudziem citiem darba devējiem , kuri tikai domā, kā ap*** strādniekus, zinot , ka viņiem citas izejas nav un gan jau strādās par smiekla grašiem vai vispār nesamaksās.

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 19:02

kas ir tā kalniņa dikti aktīva, satika mani uz ielas un piestāstija pilnu galvu , jau reibonis nāk.

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 13:40

Diezin kurš tad pie visām šitādām lietām vainīgs, Koluža kungs, ka tik ne jūsu Vienotība? Tākā nevajag tikai raudāt, paši pūta paši dega! Vienotība , kurš gan cits!

pirms 5 gadiem, 2013.05.04 12:36

losis

KOPĀ AR SABIEDROTAJIEM NO VIENOTĪBAS VARĒS BLOĶĒT. PAŠU NEPADARĪTIE DARBI. KAS TAD VALSTI VADA, VAI TĀ NAV VIENOTĪBA?

pirms 5 gadiem, 2013.05.03 22:12

Lai Kolužš bloķē, viņam izdodas visādi bloki! Vajag ar biznesu nodarboties, nevis citiem bedri rakt!

pirms 5 gadiem, 2013.05.03 20:16

Latvijā un pasaulē