Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasniegs pagastu ģerboņus 2

Oficiāli apstiprināti Bauskas novada Vecsaules un Dāviņu pagasta ģerboņi. Ceturtdien, 14. maijā, tos svinīgi pasniegs pagastu vadītājām.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe informē, ka svinīgais pasākums «Pašvaldību ģerboņu svētki» 14. maijā notiek Melngalvju namā Rīgā, un Valsts prezidents Andris Bērziņš Vecsaules pagasta pārvaldes vadītājai Līgai Vasiļauskai un Dāviņu pagasta pārvaldes vadītājai Līvijai Šarķei pasniegs apstiprinātos ģerboņus. Pasākumam pagasti sagatavojuši nelielu prezentāciju.

Dāviņu pagasts sarūpējis videostāstu, kurā iepazīstinās ar vietējām vērtībām: sakoptajiem zemnieku laukiem, mežu un purvu bagātībām. L. Šarķe piebilst, ka īpaša sadaļa veltīta Bruknas muižai, jo tieši tās ēkas elements ietverts pagasta ģerbonī. L. Vasiļauska «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka uz Rīgu dodas folkloras kopa «Vecsaule». Tās dalībnieki izspēlēs vietējās pedagoģes Linda Krūmiņas stāstu par Vecsaules pagastu un sauli. Pasākumā uzrunu teiks Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Līdz ar to visiem Bauskas novada pagastiem tagad ir oficiāli Heraldikas komisijā apstiprināti ģerboņi. Kā norādīja komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos, mākslas zinātniece Ramona Umblija, Bauskas novads tagad būs «apģērbts».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

???

Bauskas novads tagad būs «apģērbts»
......labklājība zels!

pirms 4 gadiem, 2015.05.14 18:54

Vietējās ziņas