Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pastā par klientu trūkumu nesūdzas

Pasta centrā «Bauska» šīgada pirmā darbdiena nebija tik klusa, kā varētu gaidīt, atzina centra vadītāja Antra Tīrumniece.

2. janvārī vecāka gadagājuma iedzīvotāji ieradās pēc pensijām. Regīna, piemēram, saņēma pensiju un arī paciņu. Daudzi bija izdomājuši nokārtot maksājumus par izmantoto elektroenerģiju. Pasta operatores uzklausījušas iedzīvotāju bažas par elektrības jauno tarifu, kas, iespējams, būs par vienu trešdaļu augstāks nekā līdz šim. Tādēļ iedzīvotāji steigušies samaksāt par iepriekšējo termiņu.Pasta operatore Raisa Mihailova noformēja pakas sūtījumu uz ārzemēm. Baušķeniece Ilona stāstīja, ka dāvanas māsai sagatavotas laikus. Pakas sūtīšana paredzēta ar domu, lai veltes tiktu saņemtas pareizticīgo Ziemassvētkos. No Latvijas uz Lielbritāniju ceļo mūsu valstī ražoti saldumi, kā arī rotaļlietas. A. Tīrumniece regulāri strādā brīvdienās, jo tādējādi krāj laiku neklātienes mācībām Rīgas Tehniskajā universitātē, kur viņa studē ceturtajā kursā. Pasta centra «Bauska» vadītāja ievērojusi, ka iestādes pakalpojumi ir pieprasīti arī svētku laikā. Šīgada Ziemassvētkos svinama diena bija sestdiena, 26. decembris. Jaunajā nedēļā nācies uzklausīt pārmetumus, kāpēc pasts bijis slēgts. Tādās reizēs jāskaidro, ka ar sarkanu krāsu kalendārā izcelta diena ir brīva arī pasta darbiniekiem. Raisa Mihailova pastā strādā trīs gadus un šī bija pirmā reize, kad viņai uz darbu jādodas laikā, kad citi bauda svētkus. Ilgāks darba stāžs ir Iritai Rogaļevai. Viņa neslēpj, ka esot skumjāk, ja uz darbu jānāk tūdaļ pēc jaunā gada sagaidīšanas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas