Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībai Svitenē neizdodas uzliet ledu uz jaunā laukuma 12

Pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem uzliet ledu uz jaunā daudzfunkcionālā sporta laukuma Rundāles novada Svitenē pašvaldība paziņojusi, ka pašlaik tas nav iespējams.

Sporta arēnas izbūve pašvaldībai izmaksāja 126 680 eiro. Būvniecības darbi noslēdzās 2017. gada jūlijā un šī ir pirmā ziema, kad pašvaldība varēja izmēģināt uz mākslīgā laukuma seguma izveidot ledu un pārvērst arēnu par slidotavu.

Taču pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem secināts, ka uzlietais ūdens nespēj piesalt un veidot sākotnējo ledus kārtu. Pašvaldībā skaidro, ka laukuma ūdens drenāžas ir par lielu, lai piesaltu noteka, turklāt zem seguma ir filtrējošās smiltis, kas neļauj izveidot ledus kārtu uz mākslīgā seguma.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilvija Tetērina skaidroja, ka pašvaldība mēģinās meklēt citu risinājumu, lai uz arēnas varētu baudīt slidošanu. Pagaidām slidošanas entuziasti aicināti izmantot tuvumā esošās ūdenstilpes.

Jau vēstīts, ka sporta infrastruktūras uzlabojumi veikti ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu, īstenojot projektu «Atklātas daudzfunkcionālas sporta arēnas būvniecība Svitenē». Sporta arēnas būvniecību veica SIA «Buildimpekss», ar kuru noslēgts līgums par 126 680 eiro.

Jaunizbūvētais sporta laukums ir 15 metrus plats un 30 metrus garš, tam ierīkots mākslīgais segums. Sporta laukums piemērots basketbola, volejbola, tenisa, minifutbola, florbola, badmintona, hokeja un citu komandu spēlēm. Veikti arī apkārtnes labiekārtošanas darbi – izveidots apgaismojums, izvietoti soliņi ar atzveltnēm, uzstādītas atkritumu urnas, izbūvēts bruģakmens laukums ap sporta laukumu 350 kvadrātmetru platībā, kā arī iestādītas platlapu liepas.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Vietējais

Tas laukums ir ļoti sliktā stāvoklī.Nepārtraukti rodas visādi defekti.segums praktiski nav lietojams nekam vispār.

pirms gada, 2018.02.23 12:47

Nodoklu maksātājs!

Var pieškirt titulu “126680 eiro vējā “ , no daudzfunkcionāla laukuma par nefunkcionālu, tik žēl, ka no būvnieka neprasa atbildību un pieñemts tāds objekts!!!

pirms gada, 2018.02.23 15:24

Mika

Nav jau uzreiz nefunkcionāls - citas funkcijas pilda! Gan jau Okmaņa kgs atradīs risinājumu!

pirms gada, 2018.02.25 22:38

Segums

Okmaņa kunga lielākā izgāšanās viņa vadības laikā. Laiks, vieta, kvalitāte, izmaksas - vārda tiešā nozīmē zemē nomesta nauda.

pirms gada, 2018.02.24 08:15

Paga paga...l

Tad jau tas laukums NAV domāts ledus uzliešanai. Jo drenāža strādā, kā pienākas :)

pirms gada, 2018.02.25 20:53

Mikam

Ja, pilda no visām iespējām tikai dažas, tad par daudzfunkcionālu nevar būt runa! Tenisa tīklu nesagaidījām, jo uzlikt nav iespėjams, ledu nesagaidīsim, jo uzliet nav iespējams, florbola vārti arī škiet tehniski neiespējami!P.S. Laukums ir tik nelīdzens, ka bez nopietnām traumām arī basketbols vairs nav iespējams!!!

pirms gada, 2018.02.26 07:31

Tumšais

Svitenē jau vais nav skolas, ja kas!

pirms gada, 2018.02.27 08:54

Vietējās ziņas