Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pašvaldībās rezervē Dziesmu svētku biļetes 2

Atbilstoši noteiktajai kārtībai, visās četrās mūsu pašvaldībās ir iespēja rezervēt biļetes uz šīs vasaras Dziesmu un deju svētkiem.
Pašvaldībai atvēlēto biļešu daudzumu nosaka pieteikto kolektīvu skaits. Katram kolektīvam «pienākas» divas biļetes uz vienu koru koncertu Mežaparka estrādē un vienu deju lieluzvedumu «Daugavas» stadionā. Tad vēl dažas biļetes ir uz abām norises vietām papildus. Kā konkrēti biļetes sadalīt, lemj katrā pašvaldībā.

Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Pankrate informēja, ka pašvaldībai atbilstoši kolektīvu skaitam, kuri plāno piedalīties Dziesmu un deju svētkos, rezervētas 64 biļetes (attiecīgi 32 uz deju lieluzvedumu un 32 uz noslēguma koncertu). Visas šīs biļetes novads iecerējis izmantot. Novada vadība kopā ar kultūras dzīves organizētājiem nolēma, ka biļetes iegādāties varēs pēc šāda principa: kolektīvu vadītājiem viena biļete uz katru koncertu, kultūras dzīves organizētājiem divas biļetes uz katru koncertu, domes vadībai trīs biļetes uz katru koncertu.

Iecavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane portālu informēja, ka svētku biļešu iegādi koordinē kultūras nams. Pašvaldības administrācija biļetes neiegādājās, un priekšsēdētājs svētku pasākumus neplāno apmeklēt. Kultūras nama vadītāja Alma Spale paskaidroja, ka novadam iedalītas 44 biļetes – četras biļetes uz katru kolektīvu un vēl papildus četras. Visas atvēlētās biļetes tiks izpirktas.

Ilvija Tetērina, Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste, «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka uz koncertiem Mežaparkā un stadionā «Daugava»  rezervētas 24 biļetes. Pieciem kolektīviem kopā  atvēlētas 20 biļetes, novada vadībai – četras ieejas kartes.
 
Bauskā pašvaldībai rezervētas 100 biļetes. Tās izpirkt aicināti pagastu pārvalžu vadītāji, kultūras darbinieki un citi ar Dziesmu un deju svētku procesu saistītie pašvaldības darbinieki. Tā informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova. Ja kādas no rezervētajām biļetēm neizpirks, tās nodos atpakaļ tirdzniecībā. Z. Gorškova uzsver, ka par visām biļetēm darbinieki maksā paši.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kukulis

Kā to saprast atvēlētas? Cik maksā viena biļete, cik 100?
Tā ir "dāvana" ko saņem pašvaldības vadība par to, ka tērē nodokļu maksātāju naudu kolektīvu uzturēšanai, lai pēc tam "kāds" varētu izmantot kolektīvus, lai "uzvārītos".
Absurds tāds, ka tie nodokļu maksātāji, kas kolektīvus uztur, pēc tam pērk biļetes pa lielu naudu, bet kādam tās tiek atvēlētas.

pirms gada, 2018.03.22 16:42

Kolektīvā

Šīs biļetes maksāja tik pat, cik visiem pārējiem... Neduļķojam gaisu!

pirms gada, 2018.03.23 15:58

Vietējās ziņas