Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas par ilggadēju nesavtīgu darbu un atbalstu 8

Bauskas novada domē otrdien, 27. maijā, tika sumināti pilsētas draugi no Zviedrijas. Pieņemšanu viņiem rīkoja novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks.

Tā bija veltīta Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komitejas desmit gadu aktīvam darbam. Tostarp izvērstajai sadarbībai ar labdarības organizācijām un aktīvistiem Zviedrijā.

Bauskas novada pašvaldība augstu novērtējusi ziemeļu kaimiņu nesavtīgo atbalstu. Zviedrijas pilsonim Janam Ulfbergam tika pasniegts pašvaldības «Godaraksts» par lielu ieguldījumu un atbalstu novadam un Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā. Par ieguldījumu un atbalstu Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā un devumu novadam pašvaldības apbalvojums «Atzinības raksts» tika pasniegts Noras pilsētas un Hedemoras pilsētas Rotari klubiem.

Pašvaldības apbalvojumu «Godarakstu» šajā reizē saņēma brīvprātīgā medicīnas māsa Vera Bajāre. Tas viņai piešķirts par profesionalitāti, nesavtību un pašaizliedzību Sarkanā Krusta Bauskas komitejas darbā. Par tādiem pašiem nopelniem viņas kolēģe brīvprātīgā medicīnas māsa Olga Vilciņa saņēma «Atzinības rakstu».

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā trešdien, 28. maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

zinis

Zviedri ir gan malaci,bet gan par Sandru nevaretu teikt to pashu.Tas drebes ko ved no Zviedrijas tiek pardotas(labakas),un ne tik labas par ziedojuma naudu.Retu reizi iedodot kadu lupatu par velti,lai vinu godinatu.Agrak ne biju domajis ka uz sarkana krusta var taisit biznesu.(Bedigi)

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 10:03

nezinis

Ka tik kādu aplikt..ēst nedod..Izdari tu tik daudz cik tā Sandra un sarkanais krusts un varēsi mierīgi nomirt..ha.

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 15:20

skaidrs

zinis

visas partijas ir labas,bet godigu cilveku ir maz.Es balsoshu par Tanju Kalninu no Vienotibas,jo vina tik tiesham doma par cilvekiem,un ne vienam nav atteikusi palidzibaa.Vina cinas par katru cilveku pec vinu vajadzibam
Tādi slavinājumi no šis personas pirms vēlēšanām bijā grēdām.
Te var redzēt kas tas par zini un kāpēc tāds naids pret Sandru .Kalniņa taņka trako..laikam dikti grib kādu humpalu par velti..ak..

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 15:35

desu veikals

Abas vienaa maisaa liekamas.

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 23:54

mjā

Ak..taņa(-zinis), cik tev grūta dzīve..jāskauž un jāmelo bez mitas..Un tas viss aiz bezdarbības..

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 17:22

ha

A kas var apgalvot ka tas zinis ir Tatjana?Var but ka vinai ir tada iesauka,ko?Bet par to sarkano krustu vajadzetu zinot KNABam.Tur gan noskaidrosies ko kursh dara.

pirms 4 gadiem, 2014.05.28 19:04

Jautājums Ingai

Vai tad Krustam nepalīdz Avestas Lauvu klubs? Kāpēc apbalvojums Hedemoras Rotari klubam?

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 10:59

atbilde

SK Bauskas komitejai izsenis ir palīdzējis Hedemoras SK un tad arī Hedemoras Rotari klubs, vēlāk ar Nūras Rotari klubs. Tas saistīts ar medicīnas profesora Jana Ulfberga aktivitātēm, iesaistot palīdzības darbā draugus Hedemorā un Nūrā. SK Bauskas komitejai lietotas mantas ir vākuši arī M. Koha ģimnāzijas audzēkņi, kuri galvenokārt sadarbojas ar Bauskas novada sociālo dienestu.
Avestas Lauvu klubs ir vedis ziedotās mantas/humāno palīdzību Bauskas novada sociālajam dienestam un arī Pestīšanas Armijai, kā varēja uzzināt 27. maija pieņemšanā novada Domē.
Tieši ar SK Bauskas komiteju Avestas Lauvu klubam sadarbības nav.
Iepriekš vairāk kā desmit gadu garumā esmu gan rakstījusi, gan palīdzējusi saprasties tulkojot zviedru draugu apmeklējumu laikā Bauskā.
Apbalvojumam Janu Ulfbergu, kā arī Hedemoras un Nūras Rotari klubus ieteica SK Bauskas komiteja. .
Ar cieņu, Inga Muižniece

pirms 4 gadiem, 2014.05.29 20:42

Vietējās ziņas