Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pateicas par skolēnu ieinteresēšanu ķīmijā 2

Par skolēnu ieinteresēšanu ķīmijas zinībās un audzēkņu sekmīgu startu augstskolā vairākiem pedagogiem piektdien, 3. decembrī, pasniedza Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) balvas. Tās saņēma arī Bauskas 1. vidusskolas pasniedzēja Aija Vanaga un Iecavas vidusskolas skolotājs Mihails Gorskis. Balvu RTU Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas fakultāte ķīmijas un dabaszinību skolotājiem pasniedz kopš 1999. gada. Tā ir pateicība pedagogiem par viņu prasmi radīt skolēnos interesi par dabaszinībām. Apbalvojumus pasniedz tiem pedagogiem, kuru audzēkņi regulāri izvēlas studēt ķīmiju, ķīmijas tehnoloģijas un materiālzinātni RTU. Bauskas 1. vidusskolas pedagogiem šāds apbalvojums tiek pasniegts pirmo reizi.Direktora vietniece mācību darbā Malda Ignatjeva uzteic skolotāju A. Vanagu par viņas prasmi ieinteresēt un aizraut jauniešus ar dabaszinībām, arī ķīmiju. Trīs Bauskas 1. vidusskolas šī gada absolventi - Inguss Blaudums, Lauma Bugovecka un Kaspars Mallons - šogad kļuvuši par ķīmijas zinību studentiem RTU. A. Vanaga Bauskas 1. vidusskolā strādā 23 gadus un trīs gadus ir vienīgā ķīmijas priekšmeta pasniedzēja.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Inga

Paldies, skolotājai!Jūs esat Cilvēks ar lielo burtu!Manai meitai esat mīļākā skolotāja! Lai veicas arī turpmāk!

pirms 7 gadiem, 2010.12.04 20:28

...

Jā,manējais skolnieks arī labi atsaucas par ķīmijas skolotāju Vanagu.
Lai saka,ko grib,bet skolojamo sekmes un attieksmi pirmām kārtām nosaka PEDAGOGA PERSONĪBA.Un,ja nav PERSONĪBAS,nevajag ,atvainojiet,apriet bērnus,vecākus vai žēloties par algu.

pirms 7 gadiem, 2010.12.04 15:08

Vietējās ziņas