Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēdējā zvana sarīkojumi Iecavā aizkustina

Iecavas novada skolās ar līksmām izdarībām un aizkustinošiem sarīkojumiem piektdien, 13. maijā, aizritēja pēdējā zvana diena.

Iecavas internātpamatskolas kolektīvs sapulcējās birzītē pie skolas, stāsta direktores vietniece Inga Čipena.

«Laiks bija lielisks, apsveikumi un pateicības vārdi – aizkustinoši,» atklāj I. Čipena, «viena klase audzinātāju atveda ar izrotātu auto, otra – ar motorolleru. Mazākie skolēni absolventiem veltīja dziesmu par rabarberiem, lai viņi atminētos, cik mazi reiz bijuši paši. Devītie pedagogiem un darbiniekiem bija sagatavojuši dāvaniņas, un pēc fotografēšanās visi kopā mielojās ar torti.»

Dzimtmisas pamatskolas devītie apmeklēja sākumskolas māju, lai atminētos pašu gaitas pirmajā gadā, stāsta direktores vietniece Lolita Krēmere. Pēdējā zvana sarīkojumā piedalījās visa skola, novēlot absolventiem veiksmi eksāmenos un tālākajā izglītošanās posmā. Jaunieši pateicās audzinātājai Sarmītei Fluginai un citiem pedagogiem.

Iecavas vidusskolas absolventu klases audzinātājas veda izpušķotos braucamajos, pirms tam izdekorējot pedagogu māju durvis. Pēdējā zvana sarīkojums skolas zālē pulcēja audzēkņus un pedagogus, skanēja aizkustinoši pateicības vārdi un laba vēlējumi.

Tā bija devīto un divpadsmito pēdējā stundu diena, nākamnedēļ sākas eksāmenu laiks ar konsultācijām un pārbaudījumiem. Izlaidumus Iecavas novada skolās sāks svinēt maija beigās, tos ievadīs Mūzikas un mākslas skolas izlaidums 27. maijā, kas pirmo reizi notiks jaunajā ēkā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas