Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pensionārus gaida «Parex» bankā 7

Bankas meklē dažādus veidus, kā piesaistīt klientus veikt pie viņiem ne tikai komunālos maksājumus. Tā «Parex» banka darbdienās no plkst. 10 līdz plkst. 11 ieviesusi «Pensionāru stundu». Par jauninājumu «Bauskas Dzīvei» stāsta Bauskas filiāles vadītājs Ermīns Urtāns. Vecāka gadagājuma ļaudis šajā stundā bankas darbinieki konsultē par bankomātu un internetbankas lietošanu, maksājumu karšu izmantošanu iepērkoties, SMS bankas lietošanu, kā arī citiem jautājumiem.  E. Urtāns atzīst, ka pagaidām vēl norādītajā laikā liels pensionāru pieplūdums nav vērojams: «Pensionāri ir būtiska mūsu klientu segmenta daļa, viņi apmeklē banku visas darbdienas garumā. Protams, jebkurā citā laikā arī vecie ļaudis tiks apkalpoti kā līdz šim, bet  «Pensionāru stundā» vecāka gadagājuma cilvēkiem tiks veltīta īpaša uzmanība.»  Pensionāru stunda ieviesta, jo pēdējā laikā daudzi valsts pensiju saņēmēji ir izvēlējušies izmantot banku pakalpojumus, lai nebūtu jāmaksā par pensijas piegādi uz mājām, taču viņiem trūkst zināšanu par maksājumu karšu izmantošanu. Tāpēc arī nolemts palīdzēt pensionāriem labāk iepazīt modernos banku piedāvājumus.Bauskas filiāles vadītājs norāda, ka daudzi vecāka gadagājuma cilvēkiem šķiet, ka maksājumu karšu un bankomātu lietošana ir sarežģīta, taču bankas darbinieki ar prieku palīdzēs šīs prasmes apgūt. Turklāt banka piedāvā iesaistīties «Parex Valsts pensiju programmā», kas nodrošina iespēju saņemt pensiju pilnā tās apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

klients

Nezinu kā Jums,bet man gan ļoti patīk Parex banka,it sevišķi Bauskā.Tur ir tik laipnas un pretīmnākošas meitenes,ja kaut kas nav skaidrs viss tiek paskaidrots un parādīts.iTuras meitenes un ceru,ka ši banka pastāvēs vēl ilgi,vismaz ,lai Jums būtu darbs.

pirms 8 gadiem, 2010.01.21 23:03

:)

Nu jauki, jāpalīdz jau cilvēkiem apgūt jaunākās tehnoloģijas

pirms 8 gadiem, 2010.01.21 17:56

swb

Nošpikojuši no swedbank! Tur jau šāda pensionāru stunda ir sen!

pirms 8 gadiem, 2010.01.21 17:18

pensionārs

jā,bāžās virsū vienmēr kā iet maksāt maksājumus un vienu un to pašu stāsta

pirms 8 gadiem, 2010.01.21 16:22

Vietējās ziņas