Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pestīšanas Armijas koncertā izjūt svētku garšu 2

Svētdien, ceturtajā Adventē, Bauskas tautas namā bija iespēja apmeklēt Pestīšanas Armijas Bauskas korpusa organizēto Ziemassvētku koncertu. Skatītājus priecēja Īslīces jauktais koris «Četri vēji» un solists no Zviedrijas Daniels Viklunds. Koncertu atklāja ar kopdziesmu «Priecājies». Apmeklētāji pēc izdalītajiem dziesmu tekstiem dungoja līdzi. Kora «Četri vēji» repertuārā iekļautas desmit dziesmas - «Pūti, pūti, ziemelīti», «Ziemu uz ciemu», «Prieks pasaulei» un citas. Arī viesis no Zviedrijas dziedāja vairākas dziesmas, arī zviedru tradicionālo Ziemassvētku dziesmu par Betlēmes zvaigzni. Starp muzikālajiem priekšnesumiem tika lasīti Bībeles teksti un skaitītas lūgšanas.Zviedru solists D. Viklunds mācījies Kopenhāgenas operas skolā un ir dziedājis Kopenhāgenas operā, taču vēlāk sapratis, ka tieši kristīgās vēsts nešana viņam ir svarīgāka, stāsta Pestīšanas Armijas Bauskas korpusa vadītāja Ruta Hansena un vadītājas asistente Ruta Stelmaka. Bauskā D. Viklunds ir jau trešo reizi. Savā uzrunā un sveicienā skatītajiem solists apgalvo, ka viņam ir liels prieks atkal atrasties Bauskā, Latvijā, zemē, kura ir bagāta ar siltumu un mīlestību. Viesis skatītājus rosināja pārdomāt, kas ir Ziemassvētku vēsts un cik fantastiska ir spēja mūzikai šo vēsti saglabāt un izplatīt.«Ļoti jauks koncerts. Zviedru viesis ļoti labi un skaisti pasniedza Bībeles tekstus,» stāsta koncerta apmeklētāja Ināra Kaktiņa. Ināra pati iesaistās Pestīšanas Armijas darbā un atklāj, ka Daniels Viklunds palīdzējis arī vākt ziedojumus un ir ļoti jauks un patīkams cilvēks. Sarīkojuma apmeklētāju vidū varēja manīt pāris jauniešu. «Atnācām, jo gribējām izjust svētku garšu, gūt iespaidus prātam un mieram, kas, iespējams, rosinātu uz kādu pārdomu brīdi,» atklāj Aigars Mūrnieks un viņa draudzene. Šis nav vienīgais Pestīšanas Armijas rīkotais pasākums Ziemassvētku laikā. 24. decembrī Rīgas ielā 22 Ziemassvētku pusdienas trūcīgajiem un vientuļajiem. Savukārt 25. decembrī plkst. 7 turpat notiks agrais rīta dievkalpojums. Padomāts arī par sarīkojumu bērniem, kas būs 9. janvārī. Jau septīto gadu pēc kārtas notiek akcija «Ziemassvētku katliņš», kuras laikā vāc līdzekļus zupas virtuvei trūcīgajiem. Vēl līdz 24. decembrim lielveikalā «Rimi» var ziedot «katliņam». Diemžēl saziedotās naudas summas ir mazākas kā iepriekšējos gados, atklāj R. Stelmaka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Atbilde

Pestīšanas Armija par saziedoto naudiņu katru trešdienu baro mazturīgos iedzīvotājus, un šajos apstākļos to nav maz, vairāk nekā 100 cilvēku katru nedēļu...!

pirms 7 gadiem, 2010.12.22 16:19

milestiiba

kur Pestīšanas Armija šo saziedoto naudiņu liek?

pirms 7 gadiem, 2010.12.21 22:22

Vietējās ziņas