Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie Mūsas tilta Bauskā plāno pārmaiņas transporta kustībā 10

Mūsas tilta būve Bauskā turpina radīt izmaiņas transporta kustībā. Tā bija viena no sarunu tēmām kārtējā plānošanas sapulcē, kas novada domē notika 17. martā.

Tilta būve – tā nav tikai brauktuve transportam un ietves gājējiem. Objekts ir sarežģīts inženiertehnisks mezgls, kura celtniecībā jāņem vērā ļoti daudz nianšu.

Sanāksmē plašas diskusijas izvērtās starp tilta būvniekiem un telekomunikāciju uzņēmuma «Lattelecom» pārstāvi. Spriests tika par ūdensvadam nepieciešamās infrastruktūras izveidi. Speciālisti runāja par iespējamām smilšu piegādes problēmām grantsceļu sliktā stāvokļa dēļ, diskutēja par balstu apdares materiāliem.

SIA «Firma L4» tiltu būvuzraugs Rūdolfs Gruberts pauda principiālu nostāju par dažādiem tehniskiem risinājumiem, tādējādi apliecinot rūpīgi veikto objekta būvuzraudzību. Viņš arī norādīja celtniekiem regulāri turpināt pagaidu tilta pārbaudi, nepieciešamības gadījumā veicot spriegošanu un citus darbus. Būvuzraugus par viņu darbu «Bauskas Dzīvei» uzteica novada administrācijas speciāliste Guna Purene.

Objekta būves ģenerāluzņēmējas SIA «Tilts» būvdarbu vadītājs Jevgenijs Rožkovs «Bauskas Dzīvei» apliecināja, ka sapulcē minētās problēmas atbilst normālam darba procesam. Tie ir jautājumi, kas risināmi visām iesaistītajām pusēm šādās kopīgās tikšanās reizēs. «Darbi objektā rit saskaņā ar grafikiem. Šī gada ziema neradīja būtiskus sarežģījumus. Tādēļ plānojam jau jūlijā satiksmes plūsmu novirzīt pa jaunizbūvēto tiltu,» sola J. Rožkovs.

Vienlaikus ar tilta būvi nemitīgi tiek reorganizēta satiksmes plūsma Mūsas labajā krastā. Tas tiek veikts, lai nodrošinātu satiksmes apļa, gājēju celiņu, brauktuves izbūvi. Iespējams, jau šonedēļ transports, kas no Mūsas kreisā krasta pa pagaidu tiltu iebrauc Bauskā, tiks novirzīts pa Pilskalna ielu. Savukārt izbraukt no pilsētas varēs tāpat kā līdz šim pa Uzvaras ielu, izmantojot daļēji izbūvētā rotācijas apļa vienu posmu. Tā informēja SIA «Tilts» ceļu būvdarbu vadītājs Gatis Skurba.

Ceļu būvdarbu speciālists Ēriks Sakalauskis apgalvoja, ka šādas izmaiņas ļaus produktīvāk izbūvēt apli un tā savienojumu ar Uzvaras ielu. Ja neatklāsies kādi neparedzēti darbi, Mūsas labā krasta rotācijas aplis pirms tilta varētu tikt izbūvēts jau līdz Lieldienām.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

grasis

es joprojām,tāpat kā iespējams daudzi citi šoferi,nevaru joprojām saprast to,kāpēc tur vispār taisa apli.jo tur tak nav tik noslogota satiksme,ka nevarētu izbraukt to vietu.man liekas ka tā ir pavisam lieka nauda isšķērdēšana

pirms 4 gadiem, 2014.03.18 16:44

tieši tā

Aplis šajā vietā ir pilnīgi lieks. Viņa vienīgā funkcija būs "sabremzēt" transporta kustības ātrumu.

pirms 4 gadiem, 2014.03.18 18:06

Kristaps

Aplis nav vajadzīgs,iepriekš bija normāla braukšana.Tāpat arī aplis pirms mūsas tilta,varbūt nevajadzēja to izveidot,bet katrā gadījumā tas ir pa mazu.

pirms 4 gadiem, 2014.03.18 19:57

es

Vajadzētu padomāt, ka tiltu un apli būvē daudziem gadiem un, ja tagad šeit satiksme nav ļoti intensīva, tad, kas to zina kāda tā būs pēc vairākiem gadiem...

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 17:01

Lasītāja

Uz apļa rēķina, izskatās, ka samazināsies vieta autostāvlaukumam pie pilskalna. Jau iepriekš tas bija mazs. Kur tā "Bauskas prioritāte" - tūristi liksies? Vēl vairāl uz ielas un pagalmos brauks iekšā?

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 09:40

Dalibnieks

Tieši otrādi pēc rekonstrukcijas stāvlaukums būs 2 X lielāks.

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 13:33

shaise

neko teikt -"jaukas" vēstis par satiksmes plūsmu pārkārtošanu.Par cik Pilskalna iela un un tāpat 1.maija iela Bauskā ir pilnigi izvarotas pēc ūdensvada pārvilkšanas -varēsim lauzt savus auto braucot kā izdangātu dolomita karjeru kilometra garumā.

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 10:00

kājāmgājējs

par 1. maija ielu jau sanāk atsevišķs stāsts. Domes speciālisti, pasūtītāji- ūdenssaimniecības speciālisti, Laternas speciālisti ar putām uz lūpām apgalvoja, ka ielai pielietotais segums ir laboratoriski pārbaudīts un atzīts par nestspējīgu. Bet īstenība izrādījās savādāka, kad "nestspējīgais segums" pārvērtās grūti izbraucamā putrā, kuru uzlaboja ar rupju šķembu klājumu, ko jau piebrauktu kāds domes speciālists tomēr nolēma vēlreiz nogreiderēt, izveidojot kārtējās problēmas kājāmgājējiem. Atbrauca kārtējā domes speciālistu komisija, noplātīja rokas un,laikam, nolēma, ka vēl trešo gadu iedzīvotāju mocības tāds nieks vien ir, salīdzinot ar viņu veikumu novada iedzīvotāju labā

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 10:18

ierēdnis

Tā kā mēs,ierēdnīši, pa Bauskas sūdainajām ielām pārvietojamies ar dienesta auto,tad ielu stāvoklis mums nav primārs! Tagad mūsu rūpe ir iepirkt divus eletroauto un notestēt cik ilgi tie iztur mūsu (bez) ceļus!

pirms 4 gadiem, 2014.03.19 13:03

Vietējās ziņas