Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pie Valles sāk būvēt krustojuma apli

Turpinot ceļa pārbūvi maršrutā Vecumnieki–Nereta–Subate, Valles ciema krustojumā sākta jauna apļa būve.

«Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» aicina gan braucējus, gan iedzīvotājus būt saprotošiem, jo ceļu satiksmes ierobežojumi būs.
Valles ciema teritorijā sākusies apļa būve krustojumā ar ceļu Bārbele–Taurkalne. «Šķembu klājumā jau redzama apļa vieta. Neizbēgami ir satiksmes ierobežojumi, taču nav paredzēts satiksmi slēgt pilnībā. Apli būvēs pakāpeniski un atbilstīgi ierobežos satiksmi, nepieļaujot tās bloķēšanu. Kad būs slēgti vieni posmi, satiksmei atvērs citus,» informē SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītājs Jānis Stundiņš.

Turpināsies ietves būve Valles ciemā. Bruģēts trotuārs būs no Valles vidusskolas līdz aplim. Darbus plānots organizēt tā, lai ietvi un apli pabeigtu vienlaikus. Pie apļa paredzēta izgaismota gājēju pāreja. «Visi darbi šajā posmā notiks jūnijā, ja tos neietekmēs nelabvēlīgu laika apstākļu neparedzēta ieilgšana,» informē J. Stundiņš. Pilnībā darbus šajā posmā paredzēts pabeigt līdz 28. jūlijam.

Jūlijā būs jārēķinās ar satiksmes traucējumiem jau daļēji pabeigtajā posmā no Valles uz Vecumnieku pusi. Jūlijā tur plānots ieklāt asfalta virskārtu. Darbi ritēs, ne brīdi neslēdzot ceļu pilnībā, bet gan daļēji ierobežojot satiksmi, samazinot brauktuves platumu. Kad vienā ceļa pusē ieklās asfaltu, satiksmes plūsmu otrā pusē regulēs ar luksoforiem. Ceļu būvnieki lūdz izturēties ar izpratni pret neērtībām satiksmes ierobežojumu dēļ, aicina ievērot ceļa zīmes un citus satiksmes regulēšanas apzīmējumus, kā arī luksofora signālus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas