Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieaugušas Misas vidusskolas stadiona pārbūves izmaksas 2

Mainoties būvdarbu veicējam, pieaugušas Misas vidusskolas stadiona pārbūves izmaksas, informēja Vecumnieku novada domē.
Sākotnēji iepirkumu procedūras rezultātā nolemts līgumu par stadiona pārbūvi noslēgt ar SIA "Pikets būve". Būvnieks darbus bija apņēmies veikt par 69 407 eiro, un šādu summu dome lēma aizņemties Valsts kasē (VK).

Maijā "Pikets būve" pašvaldību informēja, ka, lai noslēgtu līgumu un sāktu darbus, nepieciešams avansa maksājums. Taču, tā kā iepirkuma realizēšanai avansa maksājums nebija paredzēts, samaksājot avansu, netiktu ievērots vienlīdzīgas attieksmes princips pret visiem ieinteresētajiem piegādātājiem. Tāpēc dome uzskata, ka "Pikets būve" atteicies no līguma slēgšanas tiesībām.

Nākamais iepirkuma pretendents ar zemāko cenu ir SIA "KF Grupa", un pašvaldība atzina to par uzvarētāju. Būvnieka piedāvātā cena ir ievērojami augstāka, sasniedzot 77 439 eiro, un lemts šo summu aizņemties VK. Plānots, ka aizņēmums tiks atmaksāts trīs gados.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

arī domātājs

Un KAD beidzot Vecumniekos sāksies sporta stadionā KĀDA rosība?!Gadu desmitiem mierīgs klusuma periods.Protams pie tik skaisti renovētas skolas Misā vajag arī skaistu stadionu ,neskatoties uz skolēnu daudzumu.Tas tā pārdomām.

pirms gada, 2018.06.24 10:38

jautājums

kaut kā jocīgi jau ir, ka visas aktivitātes izglītības iestādēs notiek ap Vecumniekiem, bet ne Vecumniekos - kā tam būtu jābūt !!! Kur ir broblēmas būtība?

pirms gada, 2018.07.12 08:31

Vietējās ziņas