Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piemiņas monētās iegravē laureātu vārdus 1

Īslīces pagasta kultūras namā 7. decembrī aizritēja ikgadējais rajona Padomes un laikraksta «Bauskas Dzīve» organizētais sarīkojums «Bauskas rajona sporta laureāts 2007». Tajā šī gada izcilākie sportisti saņēma īpašas monētas ar gravējumu. SIA «Bauskas Dzīve» sarūpētās piemiņas veltes laureātiem pasniedza izcilais Latvijas kanoe airētājs Ivans Klementjevs un novadnieks aizsardzības ministrs Atis Slakteris.Zīmīgi, ka laureātu vidū bija divas airētājas - īslīciete Kristīne Dzene un codiete Santa Zvilna. Gan viņām, gan citiem sportistiem I. Klementjevs dāvināja grāmatu ar autogrāfu. Šajā izdevumā atspoguļota viņa sportiskā biogrāfija.  Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele precizēja, ka 2007. gadā mūspuses sportisti Latvijas, Eiropas un pasaules mēroga sacensībās izcīnījuši 100 dažāda kaluma medaļu un 40 ir bijušas zelta godalgas. Baušķenieki sportojuši Itālijā, Zviedrijā, Ķīnā, Skotijā, Puertoriko, Malaizijā un vēl citās pasaules valstīs.  Vairākās nominācijās šogad laureāta titulu ieguva Vecumnieku pagasta pārstāvji. Piemiņas monētas piešķirtas šķēpmetējam Aināram Kovalam, volejbola trenerim Ainim Plūmem par veiksmīgu darbu un Ivaram Zilgalvim par ilggadēju ieguldījumu sporta attīstībā Bauskas rajonā. Pašvaldības priekšsēdētāja Riharda Melgaiļa neatslābstoši labvēlīgā attieksme pret sporta aktivitātēm arī veicinājusi tradīciju noturību un visu paaudžu sportiskumu, tādēļ viņam piešķirta monēta par atbalstu sporta attīstībai.  Rajona Padomes budžetā ik gadu ir iedalīti līdzekļi arī sportistu prēmēšanai par labākajiem rezultātiem. Naudas balvas, kaut arī nelielas, piešķirtas dažādu sporta veidu 150 pārstāvjiem.  Svētku noskaņu radīja Bauskas tautas nama deju grupas «Lēra» izteiksmīgā un ekspresīvā uzstāšanās, dziedātāja Normunda Rutuļa muzikālie sveicieni.  Atpūtas vakarā sportisti bija arī naski dejotāji, un grupas «Brīvdiena» vadītājs Mareks Pelsis atzina, ka viņam prieks spēlēt tik kustīgai un dejotkārai publikai.  «Bauskas rajona sporta laureāta 2007» titulu ieguvuši:Junioru grupāairētāja Kristīne Dzene, florbolisti Toms Grunckis, Gvido Zuika;

Pieaugušo sportistu grupāairētāja Santa Zvilna, šķēpmetējs Ainārs Kovals;

Veterānu grupāEvija Šveca, Jānis Šteinbergs;

Tehnisko sporta veidu grupāautosportists Andis Neikšāns, ātrumlaivas F-2000 pilots Uvis Slakteris;

Sportisti ar īpašām vajadzībāmvieglatlēti Zenta Krinberga, Jānis Kocers;

Komandu un sporta klubu grupāvolejbola klubs «Vecumnieki»;

Par ieguldījumu sporta attīstībāvieglatlētikas treneris Ivars Zilgalvis;

Par atbalstu sporta attīstībāVecumnieku pagasta padomes priekšsēdētājs Rihards Melgailis.

«Bauskas Dzīves» lasītāju aptaujā par populārāko sportistu atzīts Uvis Slakteris, par populārāko sporta darba organizatoru codietis Artis Liepa.

Vairāk uzzināsit «Bauskas Dzīvē» 10. decembrī lappusē «Sporta ziņas».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas