Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pievilkšanās dienā meistarību demonstrē ielu vingrotāji

Pievilkšanās dienai veltītas aktivitātes sestdien, 10. septembrī, bija vērojamas daudzviet Latvijā. Pie stieņa ikviens varēja pievilkties arī Bauskas un Iecavas stadionā.

Bauskā īpaši aktīvi šogad bija puiši, kas trenējas ielu vingrošanā. «Rezultāts nav nekāds īpašais – 12 reižu, pagājušajā gadā bija 16. Vajadzēja labāk iesildīties. Kādu laiku neesmu trenējies, tomēr ielu vingrošanas prasmes palikušas,» atzina baušķenieks Kārlis Siliņš.

Šogad uzsvars bija likts uz dalībnieku kopējo sniegumu. Pasākuma mājaslapā pievilksanasdiena.lv atrodami tikai kopējā snieguma rezultāti, nav minētas personības.

Iecavā pievilkās 91 dalībnieks. «Visvairāk – 29 reizes pievilkās Anatolijas Tiščenko, dāmām 22 reizes to spēja Lāsma Bugovecka,» informēja Iecavas pievilkšanās punkta vadītājs Gintars Plukass.

Bauskā startēja 59 dalībnieki. «Šogad vairāk trenējos izpildīt trikus, nevis pievilkties. Diez vai rezultāts būs ļoti labs,» pirms sacīkstēm pauda baušķenieks Edgars Vopijašins. Tomēr tieši viņš Bauskā bija labākais, pievelkoties 30 reižu. Dāmām ar 18 reizēm veiksmīgākā bija Amanda Slišāne, informēja Bauskas aktivitāšu vadītājs Kristaps Kalniņš.

Latvijā Pievilkšanās dienas dalībnieki kopumā pie stieņa pievilkās 46 810 reizes. K. Kalniņš atzina, ka pasākumam atvēlēts pārāk ilgs laiks – pēdējās stundās nebija gandrīz neviena dalībnieka. Sportistu un pievilkšanās reižu skaits šogad ir divreiz mazāks. Zudusi sportiskā intriga. Pievilkšanās dienas dalībnieki vēlēja organizatoriem izdarīt secinājumus un rast pamatojumu aktivitātei nākamgad.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas