Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētai jubilejā dāvina pastmarku 4

Bauska 400 gadu jubilejā saņems speciālu dāvanu no Latvijas Pasta. Piektdien, 10. jūlijā, Bauskas pasta centrā tiks prezentēta īpaša 400 gadu jubilejai veltīta pastmarka.Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Pasts» sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka pastmarkā attēlota ainava ar Bauskas pili. Redzami arī uzraksti «Bauskas pils» un «Bauskai – 400». Pirmās dienas aploksnē attēlotas Bauskas pilsdrupas un uzraksts «Bauskai – 400». Speciālajā zīmogā attēlots Bauskas ģerbonī esošais lauva ar vairodziņu uz krūtīm.Pastmarkas nomināls ir Ls 0,38. Tā izdota 500 000 eksemplāru lielā tirāžā. Pastmarkas drukātas tipogrāfijā Nīderlandē, tās dizaina autors ir mākslinieks Juris Utāns.Pirmās dienas zīmogošana pastmarkai «Bauskai 400» 10. jūlijā Bauskas pasta centrā notiks no plkst. 8 līdz 18.30.Bauskas pilsētas Tautas nama speciālists Jānis Dūmiņš informē, ka svinīgajā pirmās pastmarkas prezentācijā uzstāsies muzikālā apvienība «Mēs Bauskai». Tie ir jaunie mūziķi, kas apvienojās pērn, sākot gatavošanos pilsētas 400 gadu jubilejai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

garāmejot

nu bet ko tad?
pilsētas ģerboni - kādas jau n-tās markas ir? rimi laukumu jeb naftas torņus???

brīžiem tiešām iespaids rodas - nedod ēst, ļauj paburkšķēt par dajebko

pirms 10 gadiem, 2009.07.09 13:39

dana

Ja 400 gadi, tad arī tā ir, ka Bauskas pils ir Bauskas pilsēta!!! Kas tad te nav labi, viss ir ok.

pirms 10 gadiem, 2009.07.09 13:28

bbb

Pilsētas jubilejas sakarā jau nu varēja kaut ko citu uz pastmarkas likt nevis pili - jo pils ir pils ar savu vēsturi, kas atšķiras no pilsētas. Tādi nu ir tie stereotipi, ka Bauskas pilsēta ir tas pats, kas Bauskas pils!!!

pirms 10 gadiem, 2009.07.09 11:20

Latvijā un pasaulē