Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsrundāles pirmklasnieki svin simto skolas dienu 3

Pilsrundāles vidusskolā 6. februāra pēcpusdienā bija skatāmi sirsnīgi un mīļi priekšnesumi, jo te pirmklasnieki tika sveikti savā simtajā skolas dienā.

Sarīkojumā piedalījās skolēnu vecāki un pedagogi. Sveicēju vidū bija arī priekšgājēji – 2., 3. un 4. klases audzēkņi. Pirmklasniekiem tika dāvinātas galda spēles, pašdarināti papīra ziedi, medaļas un cilvēciņi. Mazos zinīšus īpaši sumināja 12. klase, kas dāvāja brangu koku ar skaitļiem un cipariem. «Tas noderēs, ja kaut kas aizmirsīsies, bet, ja mazie neklausīs, skolotāja atradīs citu pielietojumu,» smaidot sacīja divpadsmitie.

Pilsrundāles vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Daiga Saka uzteica jaunākos skolēnus par lieliskajiem priekšnesumiem. Viņasprāt, bērni skolā ir iejutušies, iepazinuši kārtības noteikumus un stundu sarakstu.

Inita Pičugina, 1. klases audzinātāja, par saviem 25 skolēniem ir sajūsmā: «Viņi ir gudri un brīnišķīgi bērni. Viegli nav, jo viņu ir daudz, taču pēc nostrādātas dienas ir gandarījums par paveikto. Pirmās simt dienas esam veiksmīgi aizvadījuši un gatavi nākamajiem mēnešiem pirmajā klasē.»

Īpaši atzīmēt pirmklasnieku pirmās simt mācību dienas ir Rundāles novada Pilsrundāles vidusskolas tradīcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas