Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmajā koncertā Iecavas jaunajā Mūzikas skolā zāle pārpildīta 8

Iecavas mūzikas un mākslas skolā Zvaigznes dienas koncertā piektdienas, 8. janvāra, vakarā zāle bija skatītāju pārpildīta. Uzstājās skolas audzēkņi un pedagogi, iepriecinot sanākušās audzēkņu ģimenes, citus iecavniekus un arī baušķeniekus, kas bija atbraukuši uz sarīkojumu.

Kā pavēstīja skolas direktore Ineta Pilverte, koklētājām, akordeonistiem un ģitāristiem koncerts bija ģenerālmēģinājums pirms drīz gaidāmā valsts konkursa. Atraktīvu sniegumu demonstrēja stepa dejotāji, kaut arī skatītāji šoreiz nesagaidīja cerēto jaunumu – stepa grupas un koklētāju ansambļa kopīgu uzstāšanos.

Ar spilgtu, tonāli tīru un tembrāli izlīdzinātu sniegumu pārsteidza koris, kuru kopā ar koklētājām diriģēja jaunā pedagoģe Elīza Hvane. Viņa «Bauskas Dzīvei» sacīja, ka ir saviļņota savulaik absolvētajā skolā atgriezties kā pedagoģe un jaunā ēka rada īpašu prieku strādāt.

Daži iecavnieki un baušķenieces no klausītāju pulka izmantoja iespēju apskatīt jaunās skolas ēku un biedrības «RaDam» plenēra gleznas, kas izstādītas pirmā un otrā stāva gaitenī, paužot atzinību par redzēto.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā pirmdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

11

Bauskas dzīvei briesmīgi patīk Iecavas mūzikas skola.Nu beidz Ineta tur sevi cildināt.

pirms 3 gadiem, 2016.01.10 19:23

Bauska

Kad Bauskā kaut ko jaunu uzcels, tad visa uzmanība tiks veltīta tam...tagad varam tikai cerēt un gaidīt!

pirms 3 gadiem, 2016.01.10 20:30

aļo iecava

Ir, ir jau atsauksmes. Bez gardrobes, viss kas mugurā jāliek uz loga, krēsla jeb starp kājām. Pat muziķiem savus instrumentus nav kur bāzt, glītas telpas bez funkciju piepildījuma:)

pirms 3 gadiem, 2016.01.11 10:37

atbilde Ju

Iecavas Mūzikas un mākslas skola izmaksāja ap 2 milj. Visiem labi. Bauskā iecerēts baseins + citas ekstras. Vairāk kā 3 milj. Puse no summas jau ir iekrāta. Bet visiem slikti!

Bauskai tiešām jāmācās! Bet tās iedzīvotājiem, kā uztvert jaunas būves, pilsētas attīstību.

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 09:41

rrrrrrrr

ja zalei knapi ietilpiba ir 100 vietas, tad jau nav gruti to parbildit :)

pirms 3 gadiem, 2016.01.12 08:38

Q

Nu un Ineta vainīga,ka nav garderobes?Projektētāji jāņem aiz krāgas!

pirms 3 gadiem, 2016.01.13 19:10

Bauska

Bauskai vajadzētu sakārtot lauku skolas,nevis tikai klapēt ciet un visu naudu tikai pilsētā ieguldīt.Bet ko nu vai ta šie par lauku ļaudīm domās?Kad pēdējo reizi atrenovēja kādu lauku skoliņu?????

pirms 3 gadiem, 2016.01.16 21:18

Vietējās ziņas