Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmajā sarakstā trīs mūspuses ļaudis 38

Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegts pirmais partijas saraksts ar kandidātiem darbam 13. Saeimā. Otrdien, 24. jūlijā, to iesniegusi Jaunā konservatīvā partija (JKP).

CVK interneta vietnē redzams, ka JKP uz simts Saeimas deputātu vietām pieteikusi 115 kandidātu. Zemgales vēlēšanu apgabalā ir 17 kandidātu. Viņu vidū atrodami trīs mūsu novados dzīvojošie.
Ar ceturto numuru sarakstā ir Bauskas novada domes deputāte, Bauskas sākumskolas direktores vietniece Inita Nagņibeda. Piektais numurs ir Codes pagastā reģistrētās SIA «Pansija Next Door» valdes loceklim Renāram Volkovam. Plašākai sabiedrībai viņš pazīstams kā biedrības «Motoklubs «Bucefals»» valdes loceklis.

Pirmspēdējais, 16. numurs ir Baldones bērnudārza «Vāverīte» skolotājai Ingrīdai Iršai-Podkalnei. Viņa dzīvo Vecumnieku novada Skaistkalnē.

Kandidātu sarakstu iesniegšana sākas 18. jūlijā, pēdējā diena dokumentu nodošanai CVK ir 7. augusts. 10. augustā notiks iesniegto sarakstu numuru izloze. Tādēļ nav būtiski, kura partija pirmā iesniedz sarakstu CVK, kura – pēdējā.
13. Saeimas vēlēšanas notiks 6. oktobrī. Vēlēšanu iecirkņi šajā dienā būs atvērti no pulksten septiņiem rītā līdz astoņiem vakarā.

Pievieno komentāru

Komentāri 38

gaidot vēlēšanas

Nupat paliku pie sasistas siles.Par ko balsot.Trakākais tas,ka jābalso Bauskā.Par plašākai sabiedrībai pazīstamo cilvēku-tikai tāpēc,ka pazīstams?Par cilvēku,kurš mainījis partiju?Nav redzams gan viss saraksts,bet jau tagad saprotu,ka nekas nebūs.Vilšanās liela.

pirms gada, 2018.07.25 10:11

negaidi, rīkojies

balso par līdzšinējo "mugurkaulu" ZZS un kā zemkopju novadam īpaši nozīmīgo ZM ministru Dūcīti, un kompensācijas rudenī būs kā likts, tikai uz kā rēķina?

pirms gada, 2018.07.25 11:04

:)

nupat vēlēšanas jau klāt? ka tik pagausties!

pirms gada, 2018.07.25 12:39

atklāsme

Nav jābalso Bauskā, saeimas vēlēšanās var balasot jebkur Latvijā, nav jau pašvaldības vēlēšanas, ko tu gaudies?

pirms gada, 2018.07.25 21:57

Foma

Pirms paud savu vilšanos šajā sarakstā, pārlasi citus, tad
varbūt arī vilšanās vairs nebūs tik liela.

pirms gada, 2018.07.25 10:52

Fomai

Bet,ja vilšanās jau pirmajā sarakstā,tad kas būs vēlāk.Kā gribētos piedzīvot sev,saviem bērniem labus laikus Latvijā.

pirms gada, 2018.07.25 13:25

fomai

ir jau labi, ka dažiem līdzšinējo valdību laikā ir izdevies izsisties, bet tai lielākajai iedzīvotāju daļai diez vai pietiks pacietības lai ar šīm partijām ZZS. NA un tagad jau Jauno vienotību vēl 30 gadus gaidīt bērniem labus laikus un ,izskatās, nesagaidīt

pirms gada, 2018.07.25 14:51

Foma

Vispār es esmu Foma, vīrietis, tāpēc lūgšu turpmāk rakstīt "Fomam", bet, ja nopietni,
tieši to arī gribēju pateikt, ka vecie vēži šoreiz laikam būs pati sliktākā izvēle.

pirms gada, 2018.07.25 15:08

fomai

foma ir vārda fomka samazināmā forma, kas krieviski nozīmē lauznis (zināmās aprindās)

pirms gada, 2018.07.25 15:15

NA pārbēdzēju projektiņš

tukši runātāji un bezmugurkaula cilvēciņi, kas lokās kur vējš pūš! Nespēj savā novadā ieviest kārtību bet cierē augstāk!

pirms gada, 2018.07.25 11:10

cilvēciņam

Tu vai tad pats necierē?

pirms gada, 2018.07.25 15:05

un tad?

kurš runātu par pārbēdzējiem, piemēram, Kursītes kundze arī neturās pie vienas partijas, un tad?

pirms gada, 2018.07.25 15:25

tas jau ierasts

ka NA biedri lokās kur "vēji pūš" Nu atceramies Ābelnieka locīšanos un Čača melu pilnās runas, lai tikai uzspiestu savu "pareizo viedokli". Čač, kā tad bija, cik gadus tev nelika mieru uz Bausku izsauktā "Bez tabu" brigāde, līdz Tev veiksmīgi izdevās atriebties, tavuprāt.

pirms gada, 2018.07.25 20:01

tomēr jāsamierinās

diemžēl, lai panāktu savu, Čačs bez kautrēšanās melo acīs skatīdamies, bet redzot ka viņa meli neatstāj vajadzīgo iespaidu uz oponentu, paliek tāds lecīgs, savu varu izrādošs

pirms gada, 2018.07.26 09:25

boļševiks

Kamēr Latvijā netiks atjaunota boļševiku partijas darbība, tikmēr kārtības valstī nebūs. Zinot kungu paniskās bailes no tautas dusmām, uzskatu, ka tas nekad nenotiks un arī kārtības nebūs nekad.

pirms gada, 2018.07.25 12:38

nu tik sākās!!!!

Nu jau tik kandidātiņi sarosās, nu tik reklamējās un lielot sevi zākā citus. Nu jau fb drīz nevārēs ieiet, kā atver tā kāds sevi slavinošs augstprātīgs kandidātelis priekšā, daži no draugu pūlka būs jāizmet, nu pat vēl viens no LRA kandidātelis uzradies, kurš tēmē uz Rīgas krēsla atzveltnes vietu, nez vai viens vai ar savu ļoti tuvi stāvošo biedreni???Tad jau drīz MILZĪGI plakāti ar diviem smaidošiem balodīšiem, kārāsies tikai, šoreiz, ar sārtu sirsniņu pa vidu:))))Nu lai jau viņiem veicās, galu galā Bauskā tāpat viņiem nav ko darīt!

pirms gada, 2018.07.25 14:04

tas jau labi

tev un taviem līdzšiverētājiem novada pārvaldē vairs nevajadzēs sarauties abu vārdus vien pieminam, nevajadzēs rīkoties kā ar terpentīnu iesmērētiem šeit portālā, vienprātībā vainojot tos, kas lielākajā gadījumā portālā nemaz savas domas nav pauduši

pirms gada, 2018.07.25 14:47

lecam pa vecam

aha- tā vien šķiet, ka kāds sev galvā kroni uzlicis un tēlo varen svarīgu personu, no kura visi baidās un no bailēm trīc un dzer nervu zāles abus ieraugot, bet tā vien gribas pagriezt galvu uz otru pusi, lai nepaliek nelabi, no tik "pareiziem" "svarīgiem"" "godprātīgiem" indivīdiem! Vienīgais kandidāts no LRA tā ir Karīna, ar kuru prieks tikties, runāties un sēdēt pie viena galda.

pirms gada, 2018.07.25 15:03

P

Man patīk Juta.Balsošu par partiju apvienību savienību,kurā nebūs tadadējā koalīcija,kā arī "jaunajiem spēkiem"kuru vadīs kaut vienu partiju pamtušais darbonis.Žēl,Juta man nespīd.

pirms gada, 2018.07.25 17:15

Jautājums

Kuram no š'm kandidatūrām ir tāda sajēga no finansēm,ekonomikas,ka viņš uzņemas atbildību lemt par visu valsti-izglītību,medicīnu,kultūru,tieslietas un daudz ko citu.Ja nav,tad mīļie cilvēki padomājiet.Cik gadus vēl Latvija mocīsies.

pirms gada, 2018.07.25 18:24

kuram no NA& co?

tad kuram ,tavuprāt, ir tā sajēga par finansēm un citām valsts pastāvēšanai svarīgām nozarēm, ja runājam par kandidātiem no "lieliskā trijnieka" ZZS, NA un Vienotības. Vai līdzšinējiem stipriniekiem no NA, kuri ilgus gadus it kā komandēja novadā notiekošo. Ja viņiem būtu kāda sajēga, tad joprojām vadītu novadu bez jebkādiem ekscesiem, nevajadzētu pa Lemberga modei piesaistīt pensionārus savam atbalstam....

pirms gada, 2018.07.25 19:52

Tam kuram

Manuprāt varbūt no visām 100 gudrajām galvām kādiem 10.Tikai šīs nebūs pašvaldību vēlēšanas,bet saeimas.Un mūsējie sadomājuši,ka ir tik stipri,ka būs tie daži gudrie no 10.Bet ciešam tad mēs no viņu saceptajiem likumiem un nodokļu reformām,reorganizācijām medicīnā un izglītībā.Kurā vietā esam Eiropas savienībā?

pirms gada, 2018.07.25 21:20

jautājums

bet kādēļ ciešam un ievēlam jau 30 gadus tos pašus no ZZS, NA un Vienotības, tādēļ ka ceram cilvēki mainīsies, jeb kā nācija esam mazohisti. Ir jau vēl, protams, reklāmu apmātie un šo varas partiju aplaimotie pie amatu dalīšanas budžeta iestādēs un uzņēmumos.

pirms gada, 2018.07.26 09:39

barons tīis

Sākas gaudošana- nezinām par ko!!! Es gan zinu par ko, pareizāk zinu par ko ne- par NA, ZZS, Vienotību, RA, Par, Kaimiņa blēžiem un Saskaņu, par šo bijušo un esošo boļševiku bloku.Var balsot, baigi mierīgi, pie tam, par Progresīvajiem vai JKP, normāli,labi izglītoti, jauni cilvēki, ar eiropeisku skatu uz dzīvi. Nu tagad sāciet bļaut....kas aizstāvēs mūsu RAJONA intereses, viņiem nav dzīves pieredzes (nav bijušie nomenklatūras stagnāti), nav salaupījušies pietiekami, tātad to darī (obligāti), tikuši Saeimā u.t.t.. Ja tā, nu tad laimīgu ceļu tālāk pa skuju taku ar vecajiem blēžiem!

pirms gada, 2018.07.25 22:23

Vēlētājs

Viennozīmīgi un domājoši cilvēki vairs neatdos savas balsis ne par NA, ZZS, Vienotību, Saskanu un RA kura nāca kā jauna partija ar spēcīgiem solijumiem, kas no tā sanāca, kur tad ir Bondars? Bauskā balsojām par Novicki, kurš pameta Bausku un tagad jau cierē uz Saimu, jo ko te vairs tikai lieka braukšana no Rīgas. Jāvēl par tām partijām, kurās ir jauni un iepriekš ar vecajām partijām nesaistīti cilvēki, tos vecos jāmaina nost, citādi no bedres neizlīst. Un partijas kurās ir kaut viens pārbēdzējs, kurš kā żurka meklē sev lielāku labumu, vispār jāignorē, jo tie cilvēki ir kā parazīti, kuri meklē sev jaunu saimnieku lai varētu baroties, uz to cilvēku godaprātu un patiesumu nevar un nevajag iekrist.

pirms gada, 2018.07.26 06:13

P.s

Piedošanu- Saeimu.

pirms gada, 2018.07.26 06:24

vēlētājam

domājošus cilvēkus es vēl saprastu, bet kuri ir tie viennozīmīgie, pie tam kādā nozīmē?

pirms gada, 2018.07.26 09:33

Paskaidroju

Ar viennozīmīgajiem, var būt neveiksmīgi izvēlējos apzīmējumu, domāju tādi kuri nelēkā savās izvēlēs no viena pie otra, bet ir stabili un izdara savu izvėli nevis klausoties priekšvėlēšanu solijumos un skaistajos vārdos, bet domājot tālākā perspektīvē un analizējot kandidātu darbus, uzvedību un, protams, iespējamo stabilitāti gan vārdos, domās un darbos!

pirms gada, 2018.07.26 09:43

par stabilitāti

nu tad balsojam par tiem, kuri jau neskaitāmus gadus ir pret mažoritārās vai arī dalītās vēlēšanu sistēmas ieviešanu, kad nebūtu jābalso tikai par partiju sarakstu, par tiem, kas ir pret atklātu prezidenta ievēlēšanu, par tiem, kas joprojām nespēj pieņemt lēmumu par čekas maisu atvēršanu, par tiem, kam OIK ir vien nodoklis caur kuru tiek papildināta partijas kase un šī nodokļa smagums, ar visas koalīcijas atbalstu šogad tika pārlikts uz mazo un vidējo uzņēmēju kā arī mājsaimniecību pleciem, taras depozīta kategoriska noraidīšana no ZZS puses, uzskaitīt vēl, jeb turpināsim balsot par triumvirātu ZZS, NA un Vienotību?

pirms gada, 2018.07.26 12:37

skaidrs

tie "viennozīmīgie" būs tie, kas pat ar degunu savos satrādātajos mēslos iegrūsti, turpinās apgalvot, ka viņu darbi ir viena vienīga "dievišķā rasa" priekš vēlētājiem. Protams, atradīsies arī šīs "dievišķās rasas" devēju viennozīmīgie atbalstītāji

pirms gada, 2018.07.26 12:42

Viennozīmīgi

Tāpēc jābalso par tām partijām, kur nav pārbēdzēji labuma meklētāji, kur nav neviens uz kura kristu aizdomu un negodīguma ēna. Ceru, ka būs tāda partija, kurā būs jauni un nesamaitāti cilvēki, un tad viss mainīsies, es personīgi tikai par jaunajiem, kur nebūs ne viena vecā dārznieka. Pagājušo reizi noticēju Bondara kungam un tagad kauns par savu vieglprātību, nekas nav mainījies tikai cirka izrādes un klauni spēlē savas spēlītes.

pirms gada, 2018.07.26 13:51

viennozīmīgajam

nosauc kaut vienu partiju kurā liela daļa, dažā pat lielākā, nav agrāk bijuši citas partijas biedri? Nav tādu partiju, bet ir partija, kas jau uz mazāko aizdomu pamata par negodīgu rīcību, jebkuru biedru no savām rindām izslēdz. Ja zini par kāda biedra negodīgumu, nekavējoties ziņo

pirms gada, 2018.07.26 17:03

Nepūt miglu!

Kura tad tā godīgā partija būtu, nosauc lai citi arī zina, kura uz aizdomu pamata kādu ir izslēgusi? Tur gan tev piekrītu ka vecajās partijās ir daudz tādu, par kuru uzticamību pārliecības nav, kad sajūt deguma smaku mūk uz citu klēpi.

pirms gada, 2018.07.26 17:58

bez miglas pūšanas

JKP nekavējoties, negaidot nekādas izmeklēšanas, ka ierasts jebkurā no "vecajām partijām" pēc nebūšanām Ķekavas novada domē, no savām rindām izslēdza šīs partijas biedrus

pirms gada, 2018.07.27 09:31

miglas pūtēji

vai JKP izslēdz no partijas listes biedrus, kas sastrādājušies ar NA, ZZS un Vienotību piever acis uz nebūšanām domē un pašvaldībā, līdzekļu izšķērdēšanu iepirkumos un dažādos "interesantos" projektiņos?

pirms gada, 2018.07.27 10:05

ota

Ja paskatās JKP kandidātus, tad tur ir visu iespējamo partiju pārbēdzēji, ieskaitot komunistus, Tautas partiju, Latvijas Ceļu, Jauno Laiku utt. Atradušies baigie tīrradņi!

pirms gada, 2018.07.27 10:43

pūtējiem vaigos

ko nozīmē "sastrādājušies" vai to, ka Sudrabas sektas otrais numurs tagad kandidēs no ZZS saraksta, kā arī, kas bijušajiem nacionāļiem meklējams "Saskaņā"?

pirms gada, 2018.07.27 12:38

Vietējās ziņas