Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmklasnieki Pilsrundālē svinēs simto skolas dienu

Ar sirsnīgiem priekšnesumiem Rundāles novada Pilsrundāles vidusskolas pirmklasnieki 5. februārī iepriecinās skolasbiedrus, pedagogus un vecākus, svinot tradicionālo simto skolas dienu.

Pilsrundāles vidusskolas direktores vietniece izglītības jomā Daiga Saka informēja, ka simtās skolas dienas svinības ir ikgadēja mācību iestādes tradīcija. Svētku dienā bērni rāda apgūtās zinības un talantus, apliecina, ka apņemas ievērot iekšējās kārtības noteikumus un ir neatlaidības pilni nest skolas godu plašajā pasaulē.

Pirmklasnieku audzinātāja Maija Rikmane pastāstīja, ka bērni ir ļoti čakli: «Klasē mācās astoņas meitenes un desmit zēnu. Viņi ir ļoti centīgi, apzinīgi un talantīgi. Bērni ir adaptējušies jaunajā vidē un skolā jūtas ļoti labi.»

Simtās skolas dienas svinībās pirmklasnieki dejos un dziedās, būs arī neliels uzvedums. Audzēkņi ir sportiski, tāpēc iecerētas dažādas fiziskās aktivitātes, teic M. Rikmane.

Sarīkojumā parasti piedalās bērnu vecāki un pedagogi. Pērn sveicēju vidū bija arī priekšgājēji – 2., 3. un 4. klases audzēkņi. Pirmklasnieki saņēma jaukas dāvanas: galda spēles, pašdarinātus papīra ziedus, medaļas. Mazos «zinīšus» īpaši sumināja 12. klase, dāvinot brangu koku ar burtiņiem un cipariem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas