Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pironena – pasaules čempione 7

Bulgārijas pilsētā Kraņevā aizvadītajā nedēļā noslēdzies pasaules čempionāts 64 lauciņu dambretē veterāniem. Latviju čempionātā pārstāvēja tikai dāmas – sporta meistares Regīna Pironena un Jeļena Tkačenko.

Pasaules labākie dambretes spēles veterāni dāmas un kungi sacentās vienā turnīrā. Katrs dalībnieks spēlēja septiņus mikromačus. Bauskas novadu pārstāvošā Regīna Pironena klasiskās versijas čempionātā, trīs mačus uzvarot un divus nospēlējot neizšķirti, ar izcīnītiem astoņiem punktiem guva pasaules čempiones titulu. Izšķirošais mačs Regīnai bija pēdējā 7. kārtā, kad pārspēta Krievijas čempione Jūlija Kuzņecova, kura pirms pēdējās cīņas par punktu Regīnu apsteidza.

Pirms tam notika arī pasaules ātrspēles čempionāts, kurā J. Kuzņecova bija pirmā, bet R. Pironena Latvijas dambretistu saimi priecēja ar iegūto trešo vietu. Rīdziniece Jeļena Tkačenko abos turnīros ierindojās ceturtajā vietā.

Klasiskās versijas čempionātā bronzas medaļu ieguva Ukrainas meistare, kuru pirmajā kārtā J. Tkačenko bija pieveikusi. Un tomēr septiņu maču kopvērtējumā ukrainietei viens punkts vairāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Regina rulē

Regīna šogad jau startēja ne par Bauskas novadu,bet par citu Rīgas pagastu un viņa nav Bauskas novada iedzīvotāja. Tad jau labāk solļotājam Saulgriezim ir jādod naudu,vismaz dzīvo Bauskas novadā.

pirms 2 gadiem, 2016.09.05 23:22

Apriņķis.lv

Ienākiet mūsu lapā un pārliecinājieties,ka 2015 gadā Par pierīgas labākajiām dambretistēm kļuva Regīna Pironena-Otrās vietas ieguvējus Babītes novadu (40 p.) pārstāvēja Benno Butulis, Romans Viļums, Igors Krūzbers un Saiva Paņko, bet trešo vietu ar 11 "lielajiem" un 36 "mazajiem" punktiem ieguva Ropažu dambretisti Guntis Valneris, Mihails Sivčenko, Regīna Piroņena un Antra Valnere. Kāpēc Bauskas novadam jāsponsorē citu novadu iedzīvotāji ?

pirms 2 gadiem, 2016.09.05 23:32

M.B.

Šeit rakstīto komentāru autoriem varu piebilst, ka dalībnieki tiesības pārstāvēt valsti Eiropas un Pasaules čempionātos nevar iegūt vietējā mēroga – pagastu, novadu vai draudzības sacensībās. Tās izlašu dalībnieki parasti izmanto treniņa nolūkos, bet vietējie ierēdņi bieži savu spalvu spodrināšanai. Valsts mēroga sacensībās, kā ari ar Bauskas komandas dalību starptautiskajās sacensībās, aiz Regīnas Pironenas vārda vienmēr minēta Bauska, bet Pasaules un Eiropas čempionātu tabulās Latvija. Par to var pārliecināties jebkurš ielūkojoties Latvijas Dambretes savienības, Latvijas sporta veterānu savienības un starptautisko dambretes savienību mājaslapās.

pirms 2 gadiem, 2016.09.06 11:17

L.

Paldies Māri par skaidrojumu. Tas viss ir Tavs un Regīnas smags darba rezultāts.

pirms 2 gadiem, 2016.09.06 13:34

Apriņķim

Cik Rīgā ir to pagastu?Šogad 2015.gads nav manīts!

pirms 2 gadiem, 2016.09.06 17:59

Mārim

Kāpēc Bauskas novadam jālepojas ar citu novadu cilvēku sasniegtajiem rezultātiem? Kāpēc Bauskas novada iedzīvotājas nespēlē dambreti? Vai tā nav trenera Berga nolaidība,neatbilstība ieņemajam amatam? Vai trenerim Bergam Bauskas novads maksā algu par to,ka viņš piesaista startam par Bauskas novadi citus Latvijas novadu iedzīvotājus? Es zinu,ka Bauskas novadā algu maksā par Bauskas novada iedzīvotāju iesaistīšanu sporta nodarbībās,bet Begs lepojas ar citu novadu iedzīvotāju sasniegtajiem rezultātiem.... Kauns Par Bergu. Atbidi Berga kungs,kas tev traucēja par ilgajiem trenera gadiem uzaudzināt kaut vienu Latvijas izlases damebretistēm? Vai tiešām Bauskas novadam jālepojās ar citu novadu sportistiem un galvenais,ka tas ir veterānu sports. Veterānu sportā nu tiešām nav finasiāli jāatbalsta citu novadu sportistu starti Bauskas novada komandā !!!!!

pirms 2 gadiem, 2016.09.09 23:20

Vietējās ziņas