Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno izteikt neuzticību Ārijai Gailei 36

Deviņi deputāti pieprasījuši pirmdien, 30. augustā, sasaukt Bauskas novada domes ārkārtas sēdi. Tajā paredzēts izteikt neuzticību novada domes priekšsēdētāja vietniecei Ārijai Gailei. Sākot kārtējo domes sēdi 26. augustā, deputāts Uldis Kolužs aicināja darba kārtībā iekļaut papildus jautājumu, rosinot atbrīvot no amata Ā. Gaili un izraudzīties jaunu domes priekšsēdētāja vietnieku. Priekšlikumu viņš pamatoja, paužot šaubas, vai Ā. Gaile spēs pildīt domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus pēc tam, kad tiks veikti grozījumi nolikumā un tiks atstāta tikai viena vietnieka amata vieta.Atbilstoši likumam, papildus jautājumu iekļaušanai sēdes darba kārtībā nepieciešamas divas trešdaļas deputātu piekrišana. Šo priekšlikumu atbalstīja U. Kolužs, Juris Cielavs, Vera Purmale, Tija Milgrāve, Jānis Rumba, Rudīte Čakāne, Alvis Feldmanis, Egils Millers un Juris Landorfs. Tas bija nepietiekami, lai jautājumu iekļautu domes sēdes darba kārtībā. Pārtraukumā Ā. Gaile „Bauskas Dzīvei" nevēlējās komentēt deputātu grupas priekšlikumu. Viņa vien piebilda, ka ir gatava turpināt pildīt priekšsēdētāja vietnieka pienākumus un ir pārliecināta, ka ar darbiem tiks galā. „Ja es to nespēšu paveikt, tad lai lemj." Vēlāk gan viņa citiem deputātiem pauda neapmierinātību par dažu kolēģu nekorekto rīcību. Savukārt U. Kolužs izteica nožēlu par kolēģu pilsoniskās drosmes trūkumu. Tieši tāpēc kārtējās sēdes beigās deputātu grupa vēlreiz aktualizēja jautājumu par Ā. Gailes atbrīvošanu no amata. Domes priekšsēdētājs, ņemot vērā deputātu grupas iesniegumu, nolēma sasaukt ārkārtas sēdi 30. augustā plkst. 16. „Bauskas Dzīve" atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents.

Pievieno komentāru

Komentāri 36

uldis

Kur cūciski mēs te laižam..... Jaa, ne par velti saka, ka Latvietim vislabaak patiik pašiem sevi ēst! Laižat kā tenku vāceles.... Tā var runāt tikai tādi, kas paši neko nevēlas darī un nezin arī to, kas tiek darīts. Nav māksla no malas paslepus kost. Tieši tā Jūs daudzi te darāt! Tad nākiet atklāti un rādiet savus darbus ! Kur esat, kāpēc tad nesēžat deputātos un nerādiet savu mākslu!? Uzskatu, ka šobrīd tiešām daudz tiek darīts lai izdarītu pēc iespējas labāk un vairāk. Deputāti ir tādi paši cilvēki kā Jūs. Tikai nedaudz uzņēmīgāki, drosmīgāki un ar vēlmi ko labu izdarīt. Un tāpēc mēs esam tur.... Un ši deputātu sastāvs tiešām nav slikts! Ir protams arī domstarpības, bet strīdos un domu dažādībā tiek rasti labākie risinājumi. Bet Jūs daži gļēvi rejat..... noslēpušies aiziesaukām....... Tiešām nesmuki.....

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 22:47

.

Kurš būs tas , kas vadīs šos 68 projektus, ko tad pārējie darīs... panesa smieklus...piekrītu montai, ruksim un vēl daudziem. Piekrītu arī novadniekam , ka jāvada jauniem cilvēkiem , bet kur viņi ir? Šeit parādās tie paši vecie , kas raujas pie varas. Viņi cīnās par savu labumu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 21:53

ha

Da visi tie tā saucamie deputatteleli ir apalas 0 !!!Tuksas vietas!

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 21:52

zonta

Nu gan te dažs labs laiž....Vajag taču drusku pasekot līdzi kas novadā notiek,citādi var domāt,ka te raksta cilvēki no tālām zemēm.Novads strādā pie 68 projektu realizācijas,vajadzīgs cilvēks, kas var šo projektu realizāciju vadīt,nevis tikai atsēdēt....

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 18:06

monta

neee, ja vēlētos vadīt, to noteikti arī darītu :), bet man ir darbs, kas aizrauj, kā dēļ esmu mācījusies un daru to pēc labākās sirdsapziņas, vienkārši uzskatu, ka katram jābūt godīgam, pirmkārt - pret sevi un jādara tas, ko prot vai vismaz par ko ir saprašana - tātad, jāsaprot vairāk kā cūkai no aviācijas. Šie deputāti nav ne par matu labāki kā iepriekšējie - jau diezgan ilgajā pilnvaru laikā nav pieņemts neviens stratēģiski svarīgs (izdevīgs) lēmums ne pilsētai ne novadam. Tā vietā tiek bīdītas mēbeles, rīkoti formāli konkursi , kuros iepriekš jau nokomplektēti kadri, izteikti savstarpēji apvainojumi utt. Un kāda gan te starpība - viens vietnieks vai astoņi - ne amatvieta dara darbu...

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 17:36

no malas

:)...Monta noteikti ir ļoti politiski inteliģenta!:) ...un varbūt vēlas vadīt par visiem vislabāk...!:)

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 15:24

monta

politiskās peripetijas...tomēr, tomēr, Jūsu, Koluža kungs, komentārs un izteicieni liecina vien par politiskās un vispār - inteliģences trūkumu (atļaušos teikt, - prastumu) - diemžēl...Iespējams Jūs un vēl pāris deputāti esat spējīgi vadīt vidēja lieluma uzņēmumu, tādējādi nodrošinot sev un ģimenēm zināmu iztikšanu, taču jāsecina, ka nu jau labu laiku esot deputātos, neviens no jums neko prātīgu pilsētas labā tā arī nav padarījis :(
No malas vērojot, šķiet, ka mūsu "jaunā komanda" joprojām cīnās ar savu vienīgo uzdevumu - sabīdīt krēslus un piemeklēt tiem atbilstošas sēžamvietas.

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 13:35

xxx

Potenciālajam vietniekam smadzenes jau dikti vēl strādā, tikai žēl, ka, kā daudziem šāda vecuma vīriešiem, ir iekritušas apakšbiksēs. Tad nu raujās cik jau vēl var pa to fronti! Nu dikti ņiprs uz šo lietu tas nākamais vicemēris!

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 11:17

novadnieks

Pēdējais laiks saprast,ka novadā un arī pārvaldēs jāsāk darboties gados jauniem cilvēkiem,kuri nav guvuši PSRS laika vadības iemaņas. Pavērosim to pilsētu attīstību,kur nomainīta vecā ,iesīkstējusī vadība. Sigulda,Kuldīga,Preiļi pat Ventspilī Lembergs darbus labāk uztic jauniem. Bet mūsu Bauska kā pelēka sēnīte divu nesakoptu upju viducī. Un cik skaista varētu būt.
Nav jāvaino Gaile par vecumu,tas pienāks katram,bet pašai sen jāsaprot,ka laiks atkāpties ar godu, ne durvju parādīšanu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 09:34

Ruksis

Iepriekšējais Bauskas domes priekšsēdētājas vietnieks Māris Freimanis uzbūvēja baseinu.... pie savas privātmājas. Tāpat kā ļoti daudziem Bauskas privātmāju iedzīvotājiem Ārijai Gailei baseins ir pagalmā, kad pamatīgi līst lietus...
Bet tā deputātu trakošana izskatās pēc ... pilnmēness ietekmes. Kurš no viņiem dara vairāk par intrigošanu? Katrs kurš ir uzņēmējs velk deķīti uz savu pusi.

pirms 8 gadiem, 2010.08.29 08:31

izbrīns

Piekrītu uldim, bet uzraksti lūdzu ,kurš tavuprāt no jūsu kompānijas ir saimniecisks vīrietis.

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 23:25

hmm

Traģiski-iespaids, ka neviens par novadu nedomā.

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 23:20

sapratnis

Nesaprašana raujās pie siles, no kuras kādreiz ēdis. Jā tautai atmiņa ir īsa , bet šo gan laikam atcerēsies. Neaprotu,ko Gailes kundze būtu nogrēkojusies, ko tad ir parādijis pārējais bars , ko jūs esat TĀADU paveikuši . Nu neiet tie darbiņi jums uz priekšu... žēl. Pavērtēsim , ko lieliskais 9 -NIEKS paveiks bez Gailes. Var jau būt , ka Ārijai jāiet atpūtā , bet to varējāt izrunāt un nokārtot daudz korektāk.

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 23:03

sīkā

Gailenei vajadzētu pašai tīties projām tādu atsēdētāju Bauskai nevajag.

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 13:49

real

Ja saka,ka pēc diviem gadiem būs baseins gatavs, tad jau šobrīd jau pirmdien ir jāsāk projektēšana. Lai sāktu projektēšanu, ir jābūt zināmam kur, kāds tas baseins būs - .. Citādi tās visas ir tukšas runas!!!!!!!!!!!!!!! ttukši solījumi

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 09:10

Kritikis

Uldi
Uz velesanam solijat(partijas programma) restauret kadu celu-par to esat piemirsusi, vai izliekaties piemirsusi?
Ceru ka atbildesiet un neizliksieties ka neizlasijat......

pirms 8 gadiem, 2010.08.28 00:29

peldcepure

Es domāju, ka baseins noteikti būs .. iespējams -ka Uldis savā dārzā pie mājas jau ir iesācis būvēt baseinu..nu kkā tā..
Bet baseini vispā jau var būt dažādi: piepūšami baseini, dārza baseini, upju baseini ..atklāti baseini.. slēgti baseini.. Jārunā skaidra valoda! Tad tā arī jāpasaka - būs Bauskas novadam peldbaseins (telpās, ar jumtu..), peldceliņu skaits, peldceliņu garums,.. galu galā - kurā konkrētā vietā tieši tas būs?! Tak ne Ulda mājas pagalmā.

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 23:17

peldcepure

Es domāju, ka baseins noteikti būs .. iespējams -ka Uldis savā dārzā pie mājas jau ir iesācis būvēt baseinu..nu kkā tā..
Bet baseini vispā jau var būt dažādi: piepūšami baseini, dārza baseini, upju baseini ..atklāti baseini.. slēgti baseini.. Jārunā skaidra valoda! Tad tā arī jāpasaka - būs Bauskas novadam peldbaseins (telpās, ar jumtu..), peldceliņu skaits, peldceliņu garums,.. galu galā - kurā konkrētā vietā tieši tas būs?! Tak ne Ulda mājas pagalmā.

pirms 8 gadiem, 2010.08.27 23:13

Vietējās ziņas