Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Plāno vasaras nometnes Bauskas novada bērniem 9

Bauskas novadā bērniem šovasar būs iespēja darboties interešu nometnēs. Par dažām no tām deputāti spriedīs 9. aprīļa novada domes izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē.

Divas dienas nometnes šī gada jūnijā vēlas rīkot Bauskas bērnu un jauniešu centrs (BJC). Direktore Benita Svareniece pastāstīja, ka dienas nometni «Raibā gliemežu nedēļa» plānots organizēt vienu nedēļu no 9. jūnija un otru tādu pašu nometni rīkot no 16. līdz 20. jūnijam. Tās vadītu BJC metodiķe Veronika Puķe. Septiņus līdz 12 gadus veci pusaudži šajās nometnēs izzinātu daudzveidīgo dabas pasauli. Pirms gada pusaudži ar interesi iesaistījās līdzīgās BJC organizētajās nometnēs «Raibā sikspārņa nedēļa».

Tiek plānots, ka vasaras nometnē «Raibā gliemežu nedēļa» būs nepieciešams 12 eiro vecāku līdzfinansējums. Naudu paredzēts izmantot pusdienām.

Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Iveta Kubliņa «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka vasaras nometnes tiek plānotas arī viņas vadītajā iestādē. Tās varēs apmeklēt bērni, kuru vecākiem nav pietiekamu finanšu līdzekļu, lai savas atvases sūtītu maksas nometnēs. Ar sociālā dienesta iecerēm deputātus plānots iepazīstināt komiteju sēdēs maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

3bernumammina

Kad vares pieteikties.un kur to vares izdarit.

pirms 4 gadiem, 2014.04.09 19:53

arī mamma

Visi pieteiksies "pa kluso" un,kad parastajiem ļautiņiem tiks paziņots par nometni- izrādīsies,ka viss pilns..... diemžēl....

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 07:16

g

ta ari bus ka pa kluso,vispirms piedavas vietas socialo darbinieku radu un draugu berniem,kuriem ir trucigo statuss,tad vel daziem tuvu stavosiem un ja paliks vietas tad parejiem.
Un busism godigi,pat normali stradajosu un pelnosu vecaku gimenes nevar atlauties sutit savus bernus uz maksas nometnem,jo tas ir loti dargi.Pagajuso gadu petiju cenas,pie tam lielakadala nometnu atrdodas talu no Bauskas novada,Sigulda u.c,tadejadi aizvedot bernu uz nometni rodas vel papildus izdevumu un neertibas.Kapec piemeram nevar tepat musu novada uzrikot tadas nedelu ilgas nometnes,uz kuru bernu varaetu nogadat ar autobusu,tajaa apciemot u.t.t.Mes neesam ne truciga ne ari parak bagata gimene,bet par abiem berniem nometne samaksat piemeram 500 eu nevaram.

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 09:09

SD

Vai konkrētāk par tiem radiniekiem un draugiem varētu?

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 10:00

Benita Svareniece

Priecājos par Jūsu ieinteresētību Bauskas BJC vasaras nometņu darbībā!
Pieteikties nometnēm būs iespējams pēc Bauskas novada domes sēdes balsojuma 24.aprīlī.
Tātad, gaidīsim vecāku zvanus vai rakstiskus iesniegumus sākot no 25.aprīļa plkst.8.00.
Jauku un veiksmīgu dienu!

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 10:00

Vija

Man liekas, ka nenāktu par ļaunu kādu piespiedu pozitīvisma nometni noorganizēt ar naidu pārņemtajiem B DZ komentētājiem-vienalga, par ko tēma, vienmēr kāds garā vājais ielīdīs un kaut ko pretīgu ievems. Nu cik slimiem gan jābut šiem cilvēkiem!

pirms 4 gadiem, 2014.04.10 17:56

3bernumammina

paldies Benitai Svereniecei..par atsaucibu.gribetu vel uzinat uz kadu numurinu es varu zvanit un pieteikt savu delinu.

pirms 4 gadiem, 2014.04.11 17:08

Es

Es biju uz raibo sikspārņu nnedēļu un bija forši!Gribētos arī uz šo!

pirms 4 gadiem, 2014.04.16 17:53

Vietējās ziņas