Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Policija aicina iedzīvotājus vairāk uzticēties 8

Valsts policijas Godarakstus, Iekšlietu ministrijas pateicības trešdien, 1. decembrī, saņēma vairāki Bauskas policisti. Svinīgajā sanāksmē Jelgavā viņus sveica Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins, iekšlietu ministre Linda Mūrniece. «Zemgales reģions ir viens no grūtākajiem valstī. Pierobeža, galvaspilsētas tuvums - te policistiem ir ļoti daudz jāstrādā. Tāpēc es vienmēr ar prieku pie jums ierodos, lai pateiktos par labi padarītu darbu,» tā Valsts policijas 92. gadadienai veltītajā svinīgajā sanāksmē kārtības sargus sveica ministre. Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Haralds Laidiņš atzina, ka gada un trīs mēnešu laikā, kopš izveidots reģions, policijas darbā paveikts ļoti daudz. Ir apgūta jaunā struktūra, izvērtēti tās plusi, tiek novērstas nepilnības. Priekšnieks uzteica labo sadarbību ar pašvaldībām. Vairāku vietvaru pārstāvji saņēma reģiona pārvaldes Pateicības. Jāpiebilst, ka godināmo vidū nebija nevienas mūsu puses pašvaldības. Svētku reizē ar Valsts policijas krūšu nozīmi «Par cītību policijā» tika apbalvots Bauskas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākais inspektors, majors Armands Staļūns. Kriminālpolicijas biroja sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas vecākā inspektore Inga Leitāne saņēma Iekšlietu ministrijas, kā arī Valsts probācijas dienesta pateicību. «Bauskas Dzīvei» apbalvotā policiste atzina, ka ir patīkami pārsteigta, arī gandarīta, vienā reizē saņemot divas atzinības: «Darbs policijā man sagādā prieku tad, ja varu cilvēkiem palīdzēt. Tad es saprotu, ka nestrādāju veltīgi. Protams, ir prieks arī šodien, ja manu darbu novērtē ministrijā. Patīkami dzirdēt labus vārdus no Valsts probācijas dienesta pārstāvja. Man šķiet, ka sabiedrība mūsu darbu redz, arī novērtē. Savukārt no valdības es gribētu, lai atalgojums būtu atbilstīgs tam, kā mēs strādājam.» I. Leitāne policijā strādā 16 gadu, šis darbs viņai joprojām šķiet saistošs. Svētku reizē viņa izteica vēlmi iedzīvotājiem vairāk uzticēties policijai, apjaust, ka te viņi gūs atbalstu. Valsts policijas Godarakstu svētkos saņēma Iecavas iecirkņa vecākais inspektors Ģirts Jakobi, Patruļdienesta rotas jaunākie inspektori Sandis Jansons, Atis Buka un Nauris Jonass. Ar Iekšlietu ministrijas pateicību apbalvots arī Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Aivis Leitāns. Bauskas iecirkņa priekšnieks Sergejs Pašukovs «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par savu padoto darba novērtējumu. Valsts policijas 92. gadadienai veltītā svinīgā sanāksme Bauskā notiks piektdien, 3. decembrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

par policiju

Priecājos par Bauskas rajona policiju un arī apbalvotajiem. Zinu, ka citos rajonos policija ir kūtrāka un slinkāka. Mūsējie ir atsaucīgi. Protams darbu vienmēr var uzlabot

pirms 7 gadiem, 2010.12.03 10:46

skats un darbs

Izskatās tāda sīka sievietīte, bet sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbiniece, jā neskati vīru no cepures saka, te jāsaka neskati sievu no smalkuma Šodien mūsu sievietes bieži dara vīru darbus....

pirms 7 gadiem, 2010.12.03 07:29

smuki

Inga izskatās ļoti smuki starp brašiem kolēģiem! Labi, ka tik jauna meitene jau kļuvusi par majori!

pirms 7 gadiem, 2010.12.02 22:19

svētki

Aivi, Inga un Armand!
Sveicu no sirds un veiksmi jums arī personīgā dzīvē! Prieks par Bauskas policiju! Vai pateicības rakstiem bija arī ar ko apmazgāt?

pirms 7 gadiem, 2010.12.02 22:13

bijušais students

Jā Leitāniņi rullē- bija forši lektori, ir arī labi darba darītāji un forši cilvēki! Priecājos par viņiem, bet žēl, ka algas policistiem daudz zemākas par prokuroriem un tiesnešiem, kaut darbs daudz nepateicīgāks....Tie izsaukumi naktīs, līķi, izvarotāji un laupītāji. UN tomēr sveicu visus rajona policistus un vēlu lai irspeķs izturēt šo laiku!

pirms 7 gadiem, 2010.12.02 22:04

gugss

Man arī Armands Staļūns liekas ļoti Ok::!!!! Lai veicas čalim! Visu cieņu!

pirms 7 gadiem, 2010.12.02 19:09

No reģiona?

Man liels prieks par majoru Armandu Staļūnu!

pirms 7 gadiem, 2010.12.02 18:43

Vietējās ziņas