Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Politiķus Bauskā pa spalvai neglauda 23

Nepilnas trīs stundas seši partijas «Jaunais laiks» un Tautas partijas politiķi 11. martā bija nonākuši iedzīvotāju jautājumu krustugunīs. Bauskā bija ieradušies Tautas partijas pārstāvji Atis Slakteris, Mārtiņš Cimermanis, Mārtiņš Zemītis un Juris Dalbiņš. «Jaunā laika» viedokli pauda Klāvs Olšteins un Jānis Reirs. Bauskas tautas namā rīkotā diskusija «Latvija - vakar, šodien, rīt» bija izpelnījusies plašu ievērību - politiķus iztaujāja gan rīdzinieki, gan ļaudis no Jelgavas puses. Apmēram septiņdesmit sanākušo vidū vairums bija Bauskas novada iedzīvotāju, daudz pensionāru. Netrūka arī jauniešu, aktīvu uzņēmēju. Tautas partijai līdzi bija prāvāks fanu pulciņš, «Jaunajam laikam» tas izpalika. Diskusiju vadīja žurnālists no Rīgas Pauls Raudseps, jautājumi tika uzdoti, tos grupējot. Vienu jautājumu P. Raudseps nolasīja no rakstiski iesūtītajiem, otru ļāva uzdot atnācējiem. Kopumā zālē valdīja ne visai iecietīga gaisotne, politiķiem veltīti viņu darbu atzinīgie vērtējumi neizskanēja. Aplausiem, izsaucieniem «Ati, nemelo!», «Melis, melis!» visvairāk tika apveltīts Atis Slakteris. Aplaudējot klātesošie vairākkārt pārtrauca Mārtiņa Zemīša izvērstos skaidrojumus. Dažviet politiķi paši nonāca viedokļu pretrunās. Mārtiņš Cimermanis uzsvēra valdības nepieciešamību strādāt kā vienotai komandai, visiem ministriem kopā atbildot par valstī notiekošo. Savukārt A. Slakteris jau pēc mirkļa skaidrojumā uzsvēra, ka Tautas partija var atbildēt tikai par savu ministru rīcību, noraidot pārmetumus, kas izteikti citu partiju ministriem. Dīvaini dažkārt šķita biedrības «Antiglobālisti» no Rīgas atbraukušo pārstāvju jautājumi, kuros izskanēja principiāls noliegums jebkam, neieklausoties atbildētāju teiktajā. Bauskā bija ieradies pie Ministru kabineta izveidotās telšu pilsētiņas pārstāvis, bija arī M. Zemīša «karsējmeitenes». Viņas uzvedās gluži kā popkoncertā, emocionālā pielūgsmē reaģējot teju uz katru sava elka žestu, repliku. Līdztekus ieinteresētiem, lietišķiem uzņēmēju jautājumiem no zāles skanēja saucieni, pieprasot A. Slakterim atdot pensionāriem nozagto un «Parex» bankā ieguldīto naudu. Sava veida šovs tikšanās noslēgumā bija pasākuma organizētāju pārstāvja Gūrija Bulles dāvinājums «Jaunā laika» politiķiem. Viņiem tika pasniegta savulaik iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei sūtītā dāvana - dzeloņstieples gabals - ar «pateicību» par demokrātijas veicināšanu, nosūtot pērn augustā uz Bausku policijas specvienību. Kā zināms, ministre pēc sūtījuma uz pastu neaizgāja. Pēc vairāku mēnešu glabāšanas tas tika nosūtīts atpakaļ uz Bausku. Biedrība «Bauskas vēlētāju apvienība» iecerējusi šādus diskusijas rīkot arī turpmāk. 15. aprīlī uz Bausku tiks aicināti apvienības «Saskaņas centrs» uz Zaļo un zemnieku savienības pārstāvji.Laikraksta drukātajā versijā 15. martā lasiet izvērstu materiālu par diskusijā politiķiem uzdotajiem jautājumiem un viņu sniegtajām atbildēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 23

mamma

Labs salīdzinājums ar Sibīriju....skumji aizbrauc vecāki ..bērniņi paliek kā bārenīši, padomājiet ko jūs esat izdarījuši ar savas valsts cilvēkiem.

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 18:57

ui

No otra stava es viniem naf..g spesaliem cura..ju virsu,pretekli!

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 13:50

aviize

noteikti japerk pirmdienas avīze, lai izlasiitu ko ta šie visi sasolīja..
varbūt patiešām JL būs kādu labu domu izteicis..
un ko TP..
es pirmdien pie kioska pirmais..
cikos autenē atved avīzes????

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 13:16

mahinators

ja šitie būs pie varas nekas labs nebūs ko tad līdz šim viņi neko nav paveikuši tikai piepildījuši savus bankas kontus saviem darbiniekiem maksājuši 14 prēmias gadā (lai tad viņi par viņiem balso) valsti noveduši lidz bankrotam cilvēki aizmukuši uz ārzemēm darba nav nav ko viņiem politikā darīt lai iet meklē darbu

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 11:51

ups

Klauni,cirks bez jums aizbrauca,ko nu!?nasing pesal!

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 09:40

ome

Nasing spesalu uzlidojums Bauskai,cietusie ari ir?

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 09:38

neitrāli

Bļuj jau tikai tie kuri pašī neko nevar izdarīt,visiem ir grūti,bet ja Jums liekas, ka jūs varat savādāk vadīt ,tad uz priekšu!Kas Jūs atur?Tas, ka Jūs nories tāpat?Tie kuri kautko dara pieļauj kļūdas ,bet kas nedara neko,tiek tikkai izgāž negācijas:(

pirms 8 gadiem, 2010.03.13 00:55

dūda

viņš ir tik skaists un tik gudrs!!! viņs izglāba valsti, viņš izglāba lauksaimniecību .. viņš izglāba armiju ..viņš ir Superman!! Nasin spešals ir supermens!!

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 22:49

krusts

nu slakteris to krustu sagaidīs gan, tikai citādu nekā domā.

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 20:01

Šitik daudz nekaunības ir tikai šajos oranžajos puvekļos. Patiesībā baidās, ka turpmāk var zaudēt iespēju baroties pie saeimas silītes, tāpēc jau laicīgi sāk līst pie tautas uz vēdera.
Oranžos kā nāciju vajadzētu noslaucīt no zemesvirsas ,,,

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 19:01

QQ

Tas Tev karsējmeiteņu iespaidā? Vai Zemītis Tevi uzrunāja?

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 17:46

klātesošā

Man beigās radās pārliecība, ka TP argumentēti uzvarēja

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 17:42

beka

,,Nasingspešels,,atkal gatavojas uz Saeimu!!Pilnīgs šoks!! Kad kaunu dalīja,tad šis jampampiņš pat tuvumā nav bijis!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 17:05

par

vajadzēja vēlēšanās ievilkt par mani krustiņu ... un vel skat,ka agrāk bija sliktāk.
darba nav, izglītība dārgi maksā

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 16:12

ups

Kas,kas kur bilde ir redzami politiki!?Mes redzam tikai valsts izzadzejus un shemotajus,kas atkal lauzisies pie siles,kaut ta ir pustuksa! Nolad...ie!

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 15:51

Pingvīns

Gan jau arī specvienība kaut kur krūmos sēdēja. Vai tiešām tiem mērgļiem nav bail vieniem uz ielas iziet?

pirms 8 gadiem, 2010.03.12 14:56

Vietējās ziņas