Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Prāta spēlē iesaistās devītklasnieki

Latvijas Televīzijas (LTV) populārajā spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» šonedēļ dalību sāk devīto klašu audzēkņi. TV spēles producente Irēne Gruzīte informē, ka sīvā konkurencē tiesības piedalīties spēles atlases sacensībās ieguvuši arī divi Bauskas novada jaunieši.

Pirmās devītklasnieku sacensības LTV 1 būs skatāmas šo piektdien, 11. aprīlī, plkst. 19.10. Pēc nedēļas, 18. aprīlī, spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» erudīciju apliecinās Vecsaules pagasta Jaunsaules skolas 9. klases audzēkne Elizabete Marta Mašēna. Savukārt pēc nedēļas, 25. aprīlī, spēlē piedalīsies Brunavas pagasta Mežgaļu pamatskolas 9. klases skolnieks Reinis Ozols.

Jaunsaules skolas pedagoģe Jeļena Bulīga pastāstīja, ka ieraksts bijis interesants, tomēr diezgan nogurdinošs. Elizabete, lai arī bija ļoti uztraukusies, tomēr startēja godam. Grūti bijis tas, ka ieraksts ritēja ar lielām pauzēm, kas dažbrīd novērsa uzmanību. «Mēs visi, audzinātāja, Elizabete, viņas mamma, klasesbiedri, esam apmierināti ar šo jauko piedzīvojumu. Ar interesi gaidīsim, kā tas izskatīsies televīzijā,» spriež audzinātāja J. Bulīga.

Reinis Ozols «Bauskas Dzīvei» iespēju nokļūt televīzijā un piedalīties šajās sacensībās vērtēja ļoti atzinīgi. Grūtākais bijis ļoti īsā laikā pateikt pareizo atbildi. «Kad vēlāk lēnām visu apdomāju, sapratu, ka  atbildi zināju. Taču ātrumā ne vienmēr visu varēju atcerēties. Spēles sākumā biju nedaudz satraucies, taču ar laiku šis process kļuva interesants. Piedalīšanos televīzijas spēlē nenožēloju, tā bija lieliska iespēja satikties ar līdzaudžiem un jauki pavadīt laiku,» tādi ir R. Ozola secinājumi.

Televīzijas spēle «Gudrs, vēl gudrāks» turpināsies arī maijā. Tad prāta sacensībās iesaistīsies 10. klašu audzēkņi. Šo spēļu ieraksti jau ir notikuši. Zināms, ka tajos piedalījušies audzēkņi no Vecumnieku novada Valles un Pilsrundāles vidusskolas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas