Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pretendentu vidū Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāja 11

Apbalvojuma «Laiks Ziedonim» pretendentu vidū ir Bauskas Valsts ģimnāzijas literatūras skolotāja Vija Cerusa. Tā informē I. Ziedoņa fonda «Viegli» komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.

Apbalvojumā «Laiks Ziedonim» dzīves literatūras nominācijā «Bize» uz balvu pretendē septiņas latviešu valodas un literatūras skolotājas no dažādiem Latvijas novadiem. Viņu vidū arī Bauskas Valsts ģimnāzijas pasniedzēja Vija Cerusa. Viņa uzteikta par daudzus gadus pašaizliedzīgi vadīto metodisko darbu, aktīvu iesaistīšanos vietējos un starptautiskos projektos.

«Bauskas Dzīvei» skolotāja atzīst, ka ir patīkami apjukusi. «Zinu, ka mani šai nominācijai izvirzīja mani pagājušā gada skolēni. To uzskatu par augstāko apbalvojumu, ka manu darbu novērtē skolēni, viņu vecāki. Visu mūžu esmu strādājusi tikai viņiem. Esmu laimīga, ka esmu literatūras skolotāja un varu strādāt profesijā, kas ir arī mans sirdsdarbs. Un Imants Ziedonis ir mans mīļākais dzejnieks,» savas izjūtas atklāj skolotāja Vija Cerusa.

Nominantu vidū arī Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas literatūras skolotājas Māra Dzērve un Daina Štokmane, Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas literatūras pasniedzēja Dace Kronīte, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas literatūras skolotāja Daiga Zirnīte, Madlienas vidusskolas pedagoģe Zinta Saulīte, Nautrēnu vidusskolas literatūras skolotāja Veronika Dundure. Šie septiņi pedagogi izvēlēti no vairāk nekā 40 pieteiktajiem.

Apbalvojums nominācijā par dzīvi literatūrā «Bize» tiks pasniegts literatūras skolotājai, kura sasniegusi izcilību savā darbā, ar degsmi mācot mīlēt un saprast literatūru, iedvesmojot jauniešus lasīt grāmatas.

Nominācijas «Bize» vizionāre Inese Zandere atzina – katrai no lieliskajām skolotājām piemīt sūtības apzināšanās savā īpašā aspektā. Viena dedzīgi kopj latviešu kultūras darbinieku piemiņu, cita iedibina latgaliešu literatūras un kultūrvēstures mācīšanas metodes.

Laureātus paziņos cildināšanas ceremonijā 3. maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Prieks!

Lai veicās! Skolotāja Vija, Jūs to esat ppelnījusi! Paldies Jums!

pirms 2 gadiem, 2016.04.15 08:43

Linda

Pati labākā skolotāja :) un vismīļākā klases audzinātāja :)
Tiešām pelnījusi visu to labāko :)

pirms 2 gadiem, 2016.04.15 10:15

FORŠI

Skolotāja interesanta, jauka mūsdienīga. Apsveikumi no mums!

pirms 2 gadiem, 2016.04.15 13:45

Prieks

Sveicu tevi, Vija!tava enerģija un idejas lai virpuļo arī
turpmāk!

pirms 2 gadiem, 2016.04.16 07:59

kada vecmamina mazbernu varda

Ar klusu umanibu ar saulesstarus krat
Ar milestibu-otram var laimi davinat

pirms 2 gadiem, 2016.04.16 09:05

Zaza

Sveicam Viju,lai izdodas ,jūs esat to pelnījusi.

pirms 2 gadiem, 2016.04.16 11:40

Gunta

Brīnums,ka Karūsa nepieteicās.Tai mūžīgi tādas ambīcijas un tēlo nezin ko.Fui.

pirms 2 gadiem, 2016.04.16 11:41

absolvents (1986)

Priecājos par skolotājas izvirzīšanu šai nominācijai. Man un, esmu pārliecināts, arī daudziem maniem skolas biedriem ir visjaukākās atmiņas par skolotāju Viju Cerusu. Skolotājs un Cilvēks ar lielo burtu! Skolotāj, lai Jums veicas Jūsu nebūt ne vieglajā, bet tik vajadzīgajā darbā!

pirms 2 gadiem, 2016.04.17 14:53

hy

Brīnišķīga skolotāja,izcila personība,sirdsgudrs CILVĒKS!
Trīszvaigžņu ordenis jau sen nopelnīts . . .

pirms 2 gadiem, 2016.04.20 17:33

Vietējās ziņas