Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pretim muzeja pārejai Bauskā uzstāda barjeras 7

Veikti satiksmes drošības uzlabošanas darbi Bauskas centrā. Kalna ielu vairs nevar šķērsot pa daudziem tik ierasto gājēju pāreju pretim Novadpētniecības un mākslas muzejam.SIA «Vides serviss» meistari piektdien, 9. jūlijā, te uzstādīja nožogojošās barjeras. Pagaidām tās ir tikai pretim pārejas vietai, bet strādnieki spriež, ka muzeja pusē tās vajadzētu izvietot līdz pat Rīgas ielas stūrim.Bauskas pilsētas kārtībnieks Aldonis Buls skaidro, ka šī pāreja jau sākotnēji izveidota ļoti nedroša. Te daudzkārt notikuši ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši gājēji. Tāpēc tagad ielas malā uzstādītas barjeras, noņemtas pāreju apzīmējošās ceļa zīmes.Tagad Kalna ielu virzienā no Mēmeles tilta var šķērsot tikai krustojumā ar Plūdoņa ielu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

pele

kad es gāju, tad bija tikai muzeja pusē. es tak nerāpos pāri barjerai! tas tik būtu skats ! :D

pirms 8 gadiem, 2010.07.11 23:21

Bauskā automašīnas ir svarīgākas par cilvēkiem!!!! Tas nu ir fakts!!! Tā vietā, lai domātu, kā piespiest transportam samazināt ātrumu cauri pilsētai un vecpilsētai, vieglāk ir aiztaisīt gājēju pārēju - sak, ejiet līkumu līkumiem pie luksoforiem!!! Bet vai, piemēram, rudenī un pavasarī pa Kalna ielas to pusi, kur muzejs, var normāli paiet, ja negrib lai tiktu noliets ar netīru ūdeni no galvas līdz kājām...? Tas jau nevienu no lēmējiem neinteresē, jo tie pārvietojas ar auto. Šitik ačgārnus lēmumus var tikai te pie mums pieņemt!!! UN VĒL - KUR TAD PALIKA TAS SKAISTAIS SOLĪJUMS KAUT KAD AGRĀK - KA, IELU PRETĪ MUZEJAM VARĒS ŠĶĒRSOT, VIEN NEBŪS VAIRS GĀJĒJIEM PRIEKŠROKA? Tagad taču viss ir aiztaisīts ciet!!! Tā teikt - solīt sola, bet nedeva.

pirms 8 gadiem, 2010.07.11 13:47

pelei

Interesanti gan, kā tad tu uz tās pārejas nokļuvi, ja barjeras ir abās pusēs? :))

pirms 8 gadiem, 2010.07.11 11:44

pele

mani tur vakar gandrīz nobrauca. zinu, ka bija pāreja, strīpas ir, gan tādas padzisušas. nu tad eju, fof! - PRETĪ BARJERA! Tās strīpas vajag aizkrāsot, jo ne jau visi gājēji skatās vai ir arī zīme!

pirms 8 gadiem, 2010.07.11 09:35

Pag, pag, bet kā tad pēc noteikumiem- man liekas, ka ielu var šķērsot arī krustojumos, jo, kā tad būs, ja cilvēks izkāps no autobusa un viņam jānokļūst Rīgas ielas daļā pa labi no Kalna ielas, vai jāiet būs līdz Plūdoņa ielai? Tad tāpat taču ies, tāpat kā kur iznāk Baznīcas iela pie RIMI uz Uzvaras ielas, taču cilvēki vienalga iet pāri, bet neskrien uz 1. videni vai Domi, tikai vēl sliktāk, kā bija.

pirms 8 gadiem, 2010.07.09 18:22

konca

Bistama gajeju pareja ir ari pie Policijas iecirkna un pie veikala Tops.

pirms 8 gadiem, 2010.07.09 15:17

BULS

jā es vispār baidos šķērsot ielu jo tie jaunie tik ātri brauc , ka var mani notriekt

pirms 8 gadiem, 2010.07.09 14:30

Vietējās ziņas