Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Profesijas svētkos apbalvo pedagogus 13

Skolotāju dienas priekšvakarā apbalvojumi piešķirti vairākiem novada izglītības darbiniekiem. Deputāti par to lēma Bauskas novada domes sēdē 29. septembrī.

Pašvaldības godaraksts piešķirts pieciem pensionētiem izglītības darbiniekiem. Par ilggadēju profesionālu pedagoģisko darbu un sabiedriskajām aktivitātēm apbalvots Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotājs Ivars Prīsis. Sporta pedagogs nostrādājis 34 gadus, līdztekus mācību darbam aktīvi organizējis tikšanās ar ievērojamiem sportistiem, popularizējot aktīvu dzīvesveidu jauniešu vidū.

Par ieguldījumu pedagoģiskajā un sabiedriskajā darbā apbalvojums piešķirts Īslīces vidusskolas pedagoģei Lūcijai Zvejniecei. Bauskas sākumskolas skolotāja Velta Šulce godarakstu saņems par profesionālu, nesavtīgu un atbildīgu darbu. Viņas kolēģe sākumskolā Ināra Gudaņeca apbalvota par ilggadēju profesionālu, apzinīgu pedagoģisko darbu. Vecsaules pamatskolas skolotāja Gunta Siliņa saņems godarakstu par ieguldījumu novada izglītības attīstībā.

Vairāki izglītības darbinieki saņems pašvaldības atzinības rakstus. Par ilggadēju profesionālu darbu un sasniegumiem jauno mūziķu talantu attīstībā apbalvoti Bauskas mūzikas skolas pasniedzēji Juris Krūmmalis un Ligita Kārkliņa. Pirmsskolas izglītības iestādes «Zīlīte» skolotāja Ņina Aleksejeva atzinības rakstu saņems par profesionālu un radošu pedagoga darbu. Par ieguldījumu bērnu izglītošanā un audzināšanā atzinības raksts piešķirts Codes pamatskolas skolotājai Ņinai Saulītei un Bauskas Valsts ģimnāzijas pasniedzējai Veltai Kočajevai.

Profesionālajos svētkos pašvaldības atzinības rakstus saņems Bauskas 2. vidusskolas pedagogi. Par radošu un kvalitatīvu darbu apbalvotas skolotājas Iveta Jabločkina, Juta Gaiķe, Jeļena Mozgovaja un pedagogs Valērijs Jurčenoks. Skolotājai Natālijai Matulēvičai atzinības raksts piešķirts par kvalitatīvu audzināšanas darbu un vizuālās mākslas attīstību.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

okei

Beidzot skolotājs Ivars Prīsis tiek novērtēts . Sen šādu un daudz lielāku apbalvojumu viņš bija pelnijis.

pirms 2 gadiem, 2016.09.30 21:11

Sportist

Apsveicu Ivaru , labakais pedagogs !! Godam, nopelnits apbalvojums

pirms 2 gadiem, 2016.10.01 01:11

Čita.

Ņinai Saulītei par ko viņai, par to kuri bērni nepatika sutija uz Zālīti mācīties! Nātres puķu vietá pasniegt vajadzētu , neviss goda rakstu.

pirms 2 gadiem, 2016.10.01 18:54

Smiekligi

Tos goda rakstus dod rindas k/art/tib/a ,tadel nav ko cepties.

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 17:22

Uz priekšu!

Jauna ēsma iemesta avīzītē - skolotāji. Sarosamies! Vērtēt varam visi.Kaut dienu taču skolā gājuši esam. Pieredze ir. Rejam , rijam... Visu vasaru varējām apriet izglītības darbiniekus, bet nu atkal - tāds NOTIKUMS kādam iedots papīrs ar uzrakstu "" Goda raksts". Ka tik nepaliek neizgāztā žults pie sevis. Īpašs paldies Bauskas dzīvei - tā regulāri parūpējas par to, lai skolotāja prestižs neizplēn!

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 08:35

nuja

Vajag iemantot cienu,tad ari godas un cienis.Dzirdam tikai par to,ka algas mazas,bet par darbu 0,00

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 14:15

:)

nu skaidrs, ka tā. Viedoklis ir - speru gaisā! Jo protu!

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 14:50

i

Kur tad "Bauskas dzīve" vainīga?? Tikai tāpēc,ka informē par notikumiem novadā?

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 16:52

un arī

Gudaņeca piem. tas pats mācīja ar iebiedēšanu ,atstāšanu uz otru gadu,ne visi bērni atnāk uz skolu vienādi sagatavoti...

pirms 2 gadiem, 2016.10.02 18:52

$$

Papīrus var drukāt cik nav slinkums. Būtu labāk izstāstījuši pēc kādiem kritērijiem un cik prēmijas izmaksāja! Tāds noslēpums vienmēr no naudas dalīšanas tiek iztaisīts, ka tiešām liekas, ka kaut kas tiek blēdīts.

pirms 2 gadiem, 2016.10.06 19:11

Vietējās ziņas