Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Radošajās dienās Iecavā bērni aktīvi atpūšas un draudzējas

Iecavā no 2. līdz 4. augustam risinājās otrās vasaras radošās dienas bērniem, kurās piedalījās 24 jaunie novadnieki 9 – 15 gadu vecumā. Katru dienu pašvaldības jauniešu centrā Grāfa laukumā un Iecavas parkā notika citādas nodarbības, ko rīkoja pašvaldības jaunatnes speciāliste Ilze Usāne un veselības koordinētājs Ivars Jurbergs, pieaicinot palīgus.

Praktiskās darbnīcas vadīja salona «Ciku cakas» floriste Vineta Lamberte. Aktīvās atpūtas dienā tūrisma sporta trasi starp kokiem ierīkoja Vecumnieku novada biedrības «Jaunatne smaidam» pārstāvis Renārs Manuilovs kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem no citām Eiropas valstīm. Trešajā dienā bērnus gaidīja pārsteigums – rīta zumba, kuras soļus ierādīja iecavniece dejotāja Rudīte Žukova.

Otrās dienas rītā parkā sastaptie radošo dienu dalībnieki Anna, Evelīna, Laura, Adrians un Inita «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka pirmās dienas T-kreklu darbnīca un tūrisma sporta nodarbība bija ļoti aizraujošas. Bērni nepacietīgi gaidīja, kad pašu rokām apdarinātos kreklus varēs uzvilkt. Bērni radošo dienu programmu labprāt papildinātu arī ar pidžamu ballīti un nakšņošanu teltīs.

Īpaši priecīga par radošajām nodarbībām ir Elizabete Pļaviņa, kuras ģimene uz dzīvi Iecavā apmetusies pirms dažām nedēļām. «Iepriekš dzīvoju Iļģuciemā Rīgā, brīvajā laikā vairāk nodarbojos ar galda spēlēm Āgenskalnā,» stāsta meitene, «tagad Iecavā mācīšos skolā, abas ar māmiņu labprāt piedalīsimies dažādās nodarbībās.»

Rīkotāji uzsver, ka radošās dienas vasarā ir papildinājums jauniešu centra ikdienas nodarbībām. Dalībnieku norisēs ir vairāk, nekā pašlaik iespējams uzņemt, vasaras laikā varētu noformēt vairākas grupas, vērtē I. Usāne. Jau vēstīts, ka bērnu un jauniešu radoši aktīvās dienas kopš pagājušās vasaras notiek pašvaldības jauniešu centra paspārnē. Līdzīgu sarīkojumu kopš 2007. gada organizē Zorģu bibliotēkā.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā izdevumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas