Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reģiona uzņēmējs 2009 – Igors Zolotarjovs 9

Laikraksta «Bauskas Dzīve» rīkotajā aptaujā «Reģiona uzņēmējs 2009» lasītāji par labāko atzinuši SIA «Lielzeltiņi» valdes priekšsēdētāju Igoru Zolotarjovu. Viņš saņēma arī galveno balvu, ko pēc «Bauskas Dzīves» pasūtījuma darinājusi māksliniece Elga Grīnvalde.Kā pastāstīja laikraksta galvenā redaktore Anita Rozentāle, šāda aptauja rīkota jau piekto gadu, lai ar sabiedrības palīdzību noskaidrotu uzņēmējus, kuri devuši vislielāko ieguldījumu reģiona biznesa vides attīstībā un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības veicināšanā. Pirmajā aptaujā «Bauskas rajona uzņēmējs 2005» uzvarēja Iecavas novada uzņēmējs SIA «Iecavnieks» direktors Dainis Lagzdiņš, bet pirms gada par labāko tika atzīts SIA «Sporta komplekss «Mūsa»» īpašnieks Edgars Maišelis. Konkursam «Reģiona gada uzņēmējs - 2009» iedzīvotāji, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas šogad bija ieteikušas 23 uzņēmumu vadītājus no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada. Ekspertu grupa, kurā strādāja pārstāvji no Hipotēku bankas, apdrošināšanas akciju sabiedrības «Balta», uzņēmēju kluba «Bauska ‘97», Bauskas Zonta kluba un laikraksta «Bauskas Dzīve», izvērtējot visus pieteikumus, no ieteiktajiem 23 uzņēmējiem izvēlējās «lielisko sešnieku», ņemot vērā viņu vadīto uzņēmumu attīstību, jauninājumus, attieksmi pret klientiem, vietējo sabiedrību, aktīvu dzīves pozīciju. Nominācijai «Reģiona uzņēmējs - 2009» tika izvirzīti: Āris Burkāns, z/s «Sējas»; Gunārs Cankalis, SIA «Florabalt»; Solveiga Ikerte, i/u «Novads»; Arnis Veinbergs, a/s «Balticovo»; Viktors Voiteks, SIA «Agro Kamarde» un Igors Zolotarjovs, SIA «Lielzeltiņi». Par gada uzņēmēju varēja balsot ne tikai internetā, bet arī izmantojot e pastu, telefonu, faksu vai pastu. Svinīgais uzņēmēju godināšanas pasākums ar Hipotēku bankas un apdrošināšanas akciju sabiedrības «Balta» atbalstu notika, piektdien, 28. maijā, Bauskas tautas namā. Apkopojot lasītāju ieteikumus, tituls «Reģiona uzņēmējs 2009» tika piešķirts SIA «Lielzeltiņi» valdes priekšsēdētājam Igoram Zolotarjovam. Tūlīt pēc balvas saņemšanas I. Zolotarjovs atzina, ka vēl aizvien īsti neaptver notiekošo. «Tā nav tikai mana uzvara. Tas ir visa mūsu kolektīva nopelns. Labi apzināties, ka man ir kolektīvs, kurš palīdz īstenot sapņus. Patīkami, ka mēs esam novērtēti un atzīti,» tā I. Zolotarjovs. Balva esot svarīga liecība, ko var parādīt bērniem, lai arī viņi redz, ka cīnīties ir vērts. Vairāk par pasākuma norisi un uzņēmēju pārdomām - «Bauskas Dzīves» pirmdienas, 31.maija, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

monta to niknā

tieši tā, modernas iekārtas, tad kāda jēga no tām, ja upē mēsli gāžas? tev, lūk, nospļauties par piecūkoto vidi, ka tik nauda makā birst. Ar tādu domāšanau gan tālu tiksi... Un smird nevis "reizēm" bet reizēm tikai nesmird. Žēl, ka tev nav jādzīvo šājā mūžīgajā smakā (vai varbūt esi tik trula, ka gatava dzīvot kaut izgāztuvē, ja kāds par to maksā). Arī biznesam ir savi noteikumi un likumi, kas jāievēro, jebšu kā - vieniem ir, bet citiem, kam mazāk naudas un sakaru - ne?

pirms 8 gadiem, 2010.05.31 09:20

Niknā

Nu gan esmu nikna! Jūs, nenovīdīgie un slinkie, ko jūs te rakstāt... Kaut vienu uzņēmumu mēģiniet paši novadīt un uzcelt, kaut vienu skaistu sarīkojumu reģionā noorganizēt! Neko nedarāt, tikai gaužaties, nīgrojaties un citus ķengājat. tas ir pats vieglākais, bet arī pats skaidrākais nevarības un neveiksmes apliecinājums jums.
Jūs esat tie, kas pīkstat, ka darba nav, bet aprejat Zolotarjovu, kurš dod darbu 400 cilvēkiem. Kas notiktu Bauskā, ja pēkšņi pie esošā bezdarba vēl 400 zaudētu darbu?! Jums nekas nepatīk – nepatīk, ka kādreiz *** pasmird, ka kādu reizi govis mauj, vistas kladzina un kāda beigta vista aizpeld pa upi… Jūsu ierosinājums – visas kūtis, fermas, visas ražotnes ciet? Sēdēsim interneta komentāros un forumā, cits citam acis no pieres laukā raujot, bez darba un bez maizes? Starp citu, „Lielzeltiņos” ir uzstādītas modernas un dārgas attīrīšanas iekārtas, viņi tajās ir tik daudz naudas investējuši, nebūt nav tas mūsu videi lielākais drauds.
Un šitas sociālisms arī reiz būtu jāizbeidz, kad mēs skaužam uzņēmējus, nevis viņus cildinām, jo viņi ir tie, kas strādā un riskē, lai būtu kāda pievienotā vērtība, lai būtu darbs un nodokļi. Ne jau ķengātāji internetā kaut ko dod sabiedrībai. Tāpēc Bauskas Dzīvei paldies par to, ka šeit vēl novērtē uzņēmējus. Paldies visiem biznesmeņiem, kuri vēl strādā un gādā!

pirms 8 gadiem, 2010.05.30 22:55

Zina

Papa, aptauja šajā pašā portālā stāvēja sešas dienas un naktis bez pārtraukuma. "Bauskas Dzīves" avīzē gandrīz katrā numurā visu mēnesi par to rakstīja un īpaši aptauja vēl tika akcentēta 19. maija avīzē. Ja māk lasīt un vispār kaut ko grib ieraudzīt, nevis pukstēt, tad varēja pamanīt un piedalīties.

pirms 8 gadiem, 2010.05.30 22:50

Papa

Anonīmais 16:09:

KUR bija izsludināta aptauja? BauskasDzīvē jau nu nē...
Visi gudri: kaut kādā pažobeles lapelē izsludina, a pēc tam viss esot čikiniekā ;)

pirms 8 gadiem, 2010.05.30 16:57

vērotājam

Aptauja bija izziņota publiski, varēja ieteikt bez ierobežojumiem, balsošana arī bija pieejama pa telefonu, e pastā. Es nobalsoju trīs reizes. Lai katrs to būtu izdarījis, nevis pēc tam kritizējis.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 16:09

vērotājs

Ja būtu bijusi aptauja publiska un mēdijos izziņota, tad mēs varētu dzirdēt īsto iedzīvotāju, un īpaši makšķernieku viedokli par šo '' gada labāko '' uzņēmēju. Es stipri šaubos, vai viņš saviem bērniem stāsta, kā viņš ''rūpējās'' par dabu un kādu viņš taisās atstāt to nākamajām paaudzēm!

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 13:21

monta

Apsveiciens uzņēmējam. Varbūt šī balva liks sarosīties viņa sirdsapziņai un pārtraukt Mēmeles piegānīšanu ar vistu ķidām un asinīm, kā arī atkritumu dedzināšanu veikt saskaņā ar noteikumiem, nevis brīvdienu vakaros pa kluso piesmirdinot visu tuvo un tālo apkārtni.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 10:21

:)

Kapēc sveicēji ir tikai vietējie?. Varbut vareja uzaicinat arī kadu ar normalu miesas būvi cilvēku, kas pasnedz ziedus vai davanas. Ta divaini ir paskatosties: Labi, sejas noveco, neesam modeļi, bet ja pasākums .... No malas paskatoties nu nemaz neizskatas smukinji...

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 09:32

Sviests

Sviestains pasākums. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk...

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 00:16

Vietējās ziņas