Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Remontēs Rīgas ielu Bauskā 13

Šovasar tiks veikta Rīgas ielas Bauskā rekonstrukcija posmā no Pasta ielas līdz 60. mājai. Tā informē Bauskas novada administrācijas attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone.

Valsts reģionālās attīstības aģentūra parakstījusi līgumu ar Bauskas pašvaldību par Rīgas ielas posma rekonstrukciju. Kopējais veicamo darbu apjoms plānots 1,3 miljonu eiro vērtībā. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums plānots 708 075 eiro jeb 54,02 procenti no kopējām izmaksām. Ir izstrādāts rekonstrukcijas tehniskais projekts, noslēdzies iepirkums būvdarbu veikšanai un būvuzraudzībai.

I. Tijone paskaidroja, ka kilometru garajā ielas posmā paredzēta brauktuves un ietvju seguma un ūdensvadu rekonstrukcija, kā arī elektrotīklu un sakaru tīklu rekonstrukcija un aizsardzība. Tiks izbūvēta un rekonstruēta notekūdeņu kanalizācija virsūdeņu novadīšanai, veiks apzaļumošanu. Tas radīs uzņēmējdarbībai labvēlīgāku vidi, uzlabos šajā ielā mītošo ļaužu dzīves kvalitāti. Būvdarbus paredzēts sākt šopavasar un paveikt līdz gada beigām.

Tādējādi Rīgas ielā visā tās garumā būs jauns segums brauktuvei, ietvēm. Taču šeit ir vairāki grausti, kas degradē apkārtējo vidi. Divas vissliktākā stāvoklī esošās ēkas – Rīgas ielā 53 un 54 – pieder kādai privātpersonai.

Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas galvenais speciālists Voldemārs Čačs apliecināja, ka šādi grausti noteikti nesaderēs ar atjaunoto ielu. Tādēļ visdrīzākajā laikā paredzēts veikt darbības, lai piespiestu īpašnieku rīkoties, iespējams, panākot šo graustu nojaukšanu.

Vēl V. Čačs aicināja šajā posmā esošo privātmāju īpašniekus sazināties ar SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» par iespējām ēkas pieslēgt centralizētai ūdens apgādei.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Krā

It kā pozitīva ziņa, bet vai vispirms nevajadzētu pabeigt iesāktos darbus? Konkrētāk - kad tiks sakārtota Pilskalna iela? Šobrīd to šķērso vesela sērija grāvju, bet atbildīgās personas tikai jūsmo par "paveiktajiem darbiem". Arī citas ielas izskatās pēc kurmju rakumiem. Uz šī fona kaut kā neizdodas izteiks sajūsmu par dažu miljonu ierakšanu vēl vienā objektā.

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 10:10

seskis

Ziņa, protams, prieciga -solis pretī ,lai šim rajonam Hārlemas statusu noņemtu, tikai māc šaubas vai mūsu būvuzņemēju izpildijumā,mēs rudenī nesaņemsim atkal vienu nejēgā izrakņatu ielu,kur viss būs aizbērts ar šķembām un tiks asfaltēts kaut kad -kad labāki laiki pienāks,vai papildus līdzekļus iedalīs,tā teikt, labāko Bauskas tradīciju stilā...iekļaujiet nosacijumus konkursā- nauda par remontu netiek pārskaitīt,iekams iela nav noasfaltēta.Tad varbūt arī šim skaistajām pasakām sāksim ticēt...
Kaut gan -šogad tak ir vēlēšnas gada beigās ,tad jau varbūt Rigas ielā ķīseļa upes tecēs:)

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 10:48

cauna

Priecē iedzīvotāju lielā informētība par vēlēšanu laikiem, B E T, šogad beigās ir saeimas vēlēšanas , un tāpēc: neatvēta latvernego tirgu, indeksēs pensijas, un veiks vēl dažas tautas iebarošanas manipulācijas, bet nekādā ziņā tas neattieksies kaut kādā mērā uz pašvaldībām, B E T atkārtojoties, informēju, ka pašvaldības vēlēšanas ir pēc T R Ī S gariem gadiem, tā ka ...

pirms 4 gadiem, 2014.04.02 08:56

seskam

izej lopiņ laukā no migas un paskaties kāda ir Rīgas ielas lidz šim saremontētā daļa.
kur tu tur asfaltu redzi?
:)

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 11:07

kūdītājs

viss ok super ,bet es ļoti ceru,ka pēc 3men neieradīsies lattelecom vadu racēji ,vai kvele trubu licēji

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 12:59

marija

un ka jus domajiet ka Rigas iela 44 ir loti laba maja ka ziema jasalst nost ista sunu buda un trako maja kur sanakusi dzeraji trako ka cilveks nedelam nevar iziet ara udens nav un visa Bauska nav gadiem kur nomazgaties tada ir maja citiem lopiniem pat kutis ir labakas

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 14:32

emilija

,., pilniibaa piekritu marijai!>

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 22:03

Par sakoptu vidi

Ļoti ceram, ka apzaļumošanas darbos tiks iekļauti arī tādi darbi, kā Rīgas ielas veco koku apzāģēšana. Skatoties, kā pavasaros regulāri tiek sakopti koki pilsētas "parkos" nav saprotams, kādēļ tas netiek darīts ar pāraugušajiem kokiem Rīgas ielā.

pirms 4 gadiem, 2014.03.27 23:37

Dalībnieks

Gaidiet super celtniekus no Gailīšu pagasta VIONA rulē-armēnim slava.

pirms 4 gadiem, 2014.03.28 20:14

velta

butu labi ja pie reizes nojauktu to veco budu Rigas iela 44 jo citadivina pati apgazisies uz galvas cilvekiem jo sienas griesi vienas plaisas viena dzivokli griezti stav uz skapja un pasvaldiba nekustina ne ausis laikam gaida ka visus nositis un bus miers

pirms 4 gadiem, 2014.03.29 00:16

es

nu nu un ko tad satiksme būs pa Upes ielu kuru neviens neremontē , un nezin kur Bauskā atrodas TĀ NAV IELA CODES PAGASTĀ BET NOBRAUCOT GAR BAUZES TIRGU LĪDZ PAŠAI UPEI varbūt pašvaldība vienreiz sapratīs ka mazās ielas ir jālabo ne tikai svarīgās ielas

pirms 4 gadiem, 2014.04.01 14:59

Edžus

Jums liekas ka to ielu labo bet ta nemaz nav. jo dotaja brīdi
ietves bus aukstākas nekā dažam labam grīdas istabā
un kur paliek hidroizolācija vecajās mājās . kādas peļķes būs pagalmos tās
mājas sapūs un būs vēl vairāk grausti ar kuru vietu domā projektētājs un kur skatās būvuzraugs?

pirms 4 gadiem, 2014.07.23 16:39

Edžus

Upes ielas iedzīvotāji priecājities ka tie aptēstie vēl nav pieķērušies pie jūsu ielas
tur tak arī var salaidī svisu dēlī.

pirms 4 gadiem, 2014.07.23 16:47

Vietējās ziņas