Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reorganizē Valles vidusskolu 2

Valles vidusskola ir kļuvusi par Vecumnieku novada daudzfunkcionālu izglītības, kultūras un sporta iestādi. Jaunais statuss ir spēkā kopš šī gada 28. janvāra, kad domes sēdē tika apstiprināts Valles vidusskolas nolikums.Izglītības iestādes direktors Česlavs Batņa informē, ka skola realizēs vispārējās pamatizglītības, vidējās un interešu izglītības programmas. Tās pakļautībā tagad ir Valles saieta nams un sporta halle. Līdz ar to skola ir kļuvusi par daudzfunkcionālu centru, kas būs pieejams pagasta iedzīvotāju dažādām grupām.  Savus amata pienākumus, tāpat kā līdz šim, turpinās veikt struktūrvienību - saieta nama un sporta halles - vadītāji, bet papildu darbiniekus nav paredzēts pieņemt. Vadošie sporta virzieni reorganizētajā skolā turpmāk būs volejbols un handbols. Izglītības iestāde, sadarbojoties ar Valles pagasta un Vecumnieku novada kultūras speciālistiem, uzņemsies iniciatīvu kvalitatīvu sarīkojumu organizēšanā bērnu, jauniešu un pieaugušo auditorijai. Bauskas novadā Daudzfunkcionāls centrs kopš 2008. gada darbojas pilsētas 2. vidusskolā, īstenojot arī pieaugušo izglītības, interešu un sporta programmas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

jap jap

un šitā iemesla dēļ lauki iekabinās pilsētniekiem vienā setā. pilsētnieki ir pārāk pašpietiekami un slinki!( skolas vadības)

pirms 8 gadiem, 2010.02.02 18:07

Ak tā?

Un kādas tad pieaugušo izglītības, interešu un sporta programmas īsteno Bauskas pilsētas 2.vidusskolā? Gribētos pa vakariem izglītoties, interesēties vai pasportot, bet kaut kā neesmu nekādu piedāvājumu manījis:((

pirms 8 gadiem, 2010.02.02 16:56

Vietējās ziņas