Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīdzinieks atsakās no darba Bauskā 13

Pēc četru mēnešu strādāšanas Bauskas pašvaldības Informācijas tehnoloģiju kompetenču centra vadību pamet rīdzinieks Edmunds Šuļžanoks. Viņš uzrakstījis atlūgumu, un oktobra sākumā darba attiecības tiks pārtrauktas. «Bauskas Dzīvei» E. Šuļžanoks atzina, ka galvenais aiziešanas iemesls ir grūtības izbraukāt uz darbu Bauskā no Rīgas. Uz Bausku dzīvot speciālists nevēlas pārcelties, jo galvaspilsētā ir māja. Novada dome speciālistam transporta izdevumus nekompensē. Alga IT kompetenču centru vadītajam bija noteikta 800 latu mēnesī.E. Šuļžanoks pastāstīja, ka darbs Bauskā šķitis interesants, dažas ieceres īstenotas, taču daudz kas palicis nepaveikts. Viņš nav pārliecināts, vai par šādu naudu izdosies Bauskā piesaistīt kādu citu speciālistu no Rīgas. E. Šuļžanoks darbu galvaspilsētā jau ir atradis.Pavasarī novada domes izvērtēšanas komisija no desmit pretendentiem šim amatam kā piemērotāko izraudzījās tieši E. Šuļžanoku. Viņu atzina par zinošu speciālistu, kuram ir daudz inovatīvu ideju informācijas tehnoloģiju jomā. «Bauskas Dzīves» portālā, daudzi lietotāji šo ziņu komentējot, pārmeta, kāpēc darbā Bauskā pieņemts speciālists no Rīgas.  «Pilnīgs sviests! Vietējie cilvēki, kas pārzina situāciju un sevi jau pierādījuši, darbā netiek ņemti,» tā rakstīja «pele». «Atkal nodarbinām rīdziniekus un mūsu budžeta naudiņa, iedzīvotāju ienākuma nodoklis papildinās Šlesera kabatas,» raksta «tā». Savukārt «hmm» spriež: «Būtu tikai normāli, ja vispirms piedāvātu darbu vietējiem speciālistiem. Baigi jau tam rīdziniekam rūpēs provinces attīstība.»

Pievieno komentāru

Komentāri 13

pele

Pēc manas saprašanas par jaukumu un korektumu nevienam algu nemaksā! :D

pirms 7 gadiem, 2010.09.26 00:44

Jauks un pieklājīgs puisis. Bauskai jau tika korektus darbiniekus nevajag.

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 18:03

Sin

Jā, jā, nu atkal ir atbrīvojusies vietiņa kādam savējam! Vispār gribētu teikt, lai vadītājs pakontrolē šo jautājumu, jo nu jau mēnesis apkārt kā beidzies konkurs sociālajā dienestā, bet nekādu ziņu tiem, kas netika pat uz pārrunām uzaicināti. Vajadzēs iegriesties pajautāt protokolu....;) mīlīši.

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 12:53

skolotāja

Iecavas novadā jau vasarā noslēdzies pirmais projekta «Izglītības iestāžu informatizācija» posms, un projektā iekļautajās skolās ir veikti lokālo datortīklu infrastruktūras uzlabošanas darbi.
Kā ar Bauskas novadu? Nekas nav izdarīts. Projektu vadītāja kompetence Jums acīmredzami nekāda.

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 10:55

pele

1)Vai tad nezināja, ka Bauska neatrodas Rīgā?
2)Vai tāpēc, ka no Rīgas nevar pateikt, kas tad īsti padarīts? Vai varbūt tāpēc, ka nekas jau nav padarīts.
3)Kur teikts, ka Bauskai noteikti vajag atkal kādu tik pat augstpātīgu un dižām vīzijām apveltītu speciālistu tieši no Rīgas?
4)Mums ir savi cilvēki, kas grib nākt uz darbu katru dienu un ir spējīgi saprasties ar kolēģiem. Vīzijas viņiem nerādās, bet darbu padarīs labi.
5) Atlūgumu uzrakstīja ne jau pēc paša kvēlas vēlēšanās.

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 10:12

susuris

noteikti Ludrikai atkal kāds rada gabals palicis bez darba šinī jomā tāka pārējie nemaz neceriet

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 09:57

Vis ir pareizi .Tas nozīmē, ka algas domes iestādēs ir par mazām. Aizies visi, tiklīdz atradīs darbu,kur maksā vairāk

pirms 7 gadiem, 2010.09.25 08:29

Formula

Ui, nabadziņš! Kā nu tā? Es arī katru dienu braukāju par divreiz mazāku algu.

pirms 7 gadiem, 2010.09.24 20:35

Interesanti...

Oi, bet man pa 300 Ls algu jābraukā darbā uz Jelgavu un to daru. Rīgas kungs....atradies...

pirms 7 gadiem, 2010.09.24 20:29

..

atkal jauns konkurss būs. atkal lieka tērēšanās

pirms 7 gadiem, 2010.09.24 14:47

Vietējās ziņas