Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgas ielā Bauskā atklāj strītbola laukumu 11

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola ar Latvijas Basketbola savienības (LBS) un Bauskas novada domes atbalstu Bauskā, Rīgas ielā, izveidojusi strītbola laukumu.

Laukuma izveides iniciators bija Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) izglītības metodiķis Aivars Solzemnieks. Viņš atzīst, ka Latvijas Basketbola savienības (LBS) dāvātais basketbola grozs bija jāizmanto, izvēlējušies šādu pielietojumu. SIA «Vides serviss» darbinieki sagatavoja pamatni un uzstādīja grozu. Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas nekustamā īpašuma apsaimniekošanas galvenais speciālists Voldemārs Čačs pastāstīja, ka pamatnes sagatavošanā lielu darbu ieguldīt nevajadzēja – kādreiz šajā vietā jau bijušas sporta bāzes, un pamats bija labs.

Laukuma atklāšanas pasākums notika 8. jūlija rītā, vienlaicīgi aizvadot arī sacīkstes vienai no Bauskas novada strītbola turnīra vecuma grupām. Strītbola laukumu ar simboliskiem metieniem atklāja Bauskas novada BJSS direktore Biruta Grantiņa un novada domes deputāts Voldemārs Čačs. «Novēlu, lai šeit spēlētu pieaugušie, jaunieši un bērni. Sporta spēlēm šādi arī jāattīstās,» sacīja B. Grantiņa. «Lai uz nākamo Latvijas Olimpiādi finālā būtu Bauskas novada basketbola komanda!» novēlēja V. Čačs. Pasākuma dalībnieki sacīja, ka basketbolu varēs nākt spēlēt arī Bauskas pilsētas pamatskolas audzēkņi.

Blakus basketbola laukumam Bauskas novada dome nesen atklāja bērnu spēļu laukumu. Par iepriekš pamestās vietas attīstību priecājas apkārtnes iedzīvotāji. «Atceros vecos laikus, kad šeit hokeju spēlēja. Bija arī volejbola laukums. Dzīvoju te vairāk nekā 50 gadus un ļoti gaidīju, kad atkal uzcels kaut ko jaunu. Bērni nāk uz šo laukumu no visām pusēm – viņiem to ļoti vajadzēja, un jauniešiem būs, kur palikt,» pārdomās dalās Rīgas ielas iedzīvotāja Agra Rūtenberga.

LBS dāvātie grozi saistīti ar veiksmīgi Latvijā aizvadīto 2015. gada Eiropas Basketbola čempionāta grupas turnīru. Tas palielinājis LBS iespējas atbalstīt ilgtermiņa attīstībai svarīgus projektus. Kā lēma LBS valde, daļu «EuroBasket2015» sarīkošanā gūtās peļņas izmantos, lai palīdzētu LBS biedriem uzstādīt grozus brīvdabas laukumos. Viens no tiem savu mājvietu radis Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Baiba

Atceros. ka manā bērnībā šeit bija slidotava - ar bortiem, apgaismojumu, mūziku.

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 09:30

vec-vecs

A manā bērnībā tur bija ala, kur mēs dalījām tiko nomeditō mamuti.

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 10:39

vec-vecam

Tā tur bija, un tad mēs tevi no tās alas izkūpinājām un uztaisījām slidotavu;)

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 11:11

didželis

Ejiet tik ejiet, mēs ar brāļiem piestaigāsim īri iekasēt.

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 22:11

Labvēlis

Nu atklājēji tiešām visi savu artavu bija pielikuši...

pirms 2 gadiem, 2016.07.12 23:34

@

Tā atklājēja brunčos arī meta pa grozu?

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 20:47

@@

Nē, viņa meta grozā!

pirms 2 gadiem, 2016.07.16 11:56

Ome

Mājas otrā stāva pirmie divi malējie logi, tik senas un patīkamas atmiņas !!! :)

pirms 2 gadiem, 2016.07.13 11:06

Kika

vakar braucu garām-laukums pat ļoti apmeklēts! Šis nu reiz ir darbiņš,ar kuru var lepoties!!!

pirms 2 gadiem, 2016.07.15 15:43

Vietējās ziņas