Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko novusa turnīru Iecavas parkā

Iecavas parkā svētdien, 21. augustā, notiks biedrības «Eckau Generation» rīkotais novusa turnīrs, informē biedrības pārstāvis Eduards Cers.

Lai piedalītos turnīrā, ir jābūt vismaz 15 gadus vecam, taču vērot spēļu norisi un atbalstīt dalībniekus ir aicināts ikviens, pauž E. Cers.
«Jau pagājušajā gadā Iecavā notika amatieru novusa turnīri, kuros piedalījās 50 dažāda vecuma un prasmju dalībnieki. Varētu teikt, ka iepriekšējā vasarā organizētie pagalma novusa turnīri un amatieru sacensības bija pilotprojekts, lai saprastu, vai iecavnieki un tuvāko pilsētu iedzīvotāji ir ieinteresēti novusa spēlē. Šogad dalībnieku skaitu turnīrā vēlamies palielināt,» atklāj E. Cers.

Turnīrs tiks nodrošināts ar visu spēlēm nepieciešamo inventāru – četriem novusa galdiem, kijām un kauliņiem. Dalībnieki pēc pašu vēlmes drīkstēs izmantot savu kiju un novusa ripu. Organizatori ir parūpējušies, lai būtu iespēja sacensties ne tikai tradicionālajā novusa spēlē, bet arī pārbaudīt savu prasmi uz netradicionāla apaļā novusa galda.

«Šogad vairāk strādājam ar dažādiem organizatoriskiem jautājumiem, lai maksimāli atvieglotu gan dalībnieku reģistrāciju, gan spēļu rezultātu fiksēšanu. Mūsu galvenais mērķis ir socializēt Iecavas novada jauniešus, kā arī radīt interesi par dažādiem netradicionāliem un laika gaitā piemirstiem brīvā laika pavadīšanas veidiem,» saka E. Cers.

Turnīra sākums – pulksten 12. Dalība pasākumā ir bez maksas. Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā pasākuma datums var tikt mainīts, par to laikus ziņos biedrības «Facebook» lapā, vēsta E. Cers. Turnīru atbalsta Iecavas novada pašvaldība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas