Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkos piekto labdarības lielkoncertu Bruknā 10

Bruknas muižā Bauskas novada Dāviņu pagastā 3. jūlijā jau piekto reizi notiks labdarības lielkoncerts «Uzcel savu baznīcu!», vēsta rīkotāju pārstāve Inese Libere.

Dalību koncertā apstiprinājuši Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Ainars Virga, Aivars Hermanis, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, grupas «Putnu balle», «Willow Farm». Mūziķu saraksts tiks papildināts. Visus iegūtos līdzekļus izmantos kapelas celtniecības, iekārtošanas un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Bruknas muižā atrodas rehabilitācijas vieta «Kalna svētību kopiena», kuras mērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās nonākušiem ļaudīm. 2011. gadā Andreja Mediņa iniciēta, tika sākta dievnama būve Bruknā, jo muižas kapela kļuva par mazu. 2012. gadā pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienai uzcelt baznīcu. Nu pašu rokām būvētais dievnams vēris durvis.

«Baznīca ir apliecinājums cilvēka neizmērojamam gara spēkam, kurš, liekot laukakmeni pie laukakmens, ceļ ne tikai fizisku ēku, bet bruģē pats savu sirds ceļu. Koncerts notiks piekto reizi, tajā cilvēki aicināti kopīgi piedzīvot vārdiem neaprakstāmo sajūtu, kura katru gadu atkal no jauna piedzimst vietā, kur ik uz soļa sastopama cilvēcība un tās gara spēks,» pauž rīkotāji.

Arī šogad labdarības notikums «Uzcel savu baznīcu!» piedāvās apmeklētājiem meistardarbnīcas kopā ar māksliniecēm Elitu Patmalnieci, Ilzi Patmalnieci un Ievu Bondari, iespēju vērot melnās keramikas trauku tapšanu ceplī, kā arī baudīt gleznaino Bruknas muižas apkārtni.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Toj

Lūdzu nomainiet tos šausmīgos enğeļus Bruknā!Tā kā elles izdzimumi,kas viņus veidojis,slims cilvēks??!!

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 16:44

Rita

Jā piekrītu!Un šitais bildē ir no tās sugas.Labāk tie mazie smukie eņģelīši,bet šie..atbaidoši.

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 16:46

Allelūjs

Svētīti tie garā vājie, jo viņi redzēs dievu. Normāliem tas prieciņš ies garām.

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 17:00

he he

kādā cenā būs ''ziedojumu'' ieejas kartes?

pirms 2 gadiem, 2016.05.14 17:34

Jap

Jā, tās, it kā ziedojumu noteiktās, cenas tiešām ir augstas, sevišķi, ja vēlos koncertu apmeklēt kopā ar ģimeni! Un vēl jau jāmaksā arī par visu pārējo, kas pieejams pasākuma laikā! Jauki, ka ūdeni nodrošināja bezmaksas! Bet tās cenas aug ar katru gadu un, šķiet, ka šī pasākuma mērķauditorija tomēr ir bagātnieki! Žēl!

pirms 2 gadiem, 2016.05.15 10:33

ansis

Nezinu kāpēc bet jūtos tai vietā slikti lai neteiktu vairāk. Nevienu negribu vainot bet tā vienkārši ir, vairāk uz turieni nebraukšu.

pirms 2 gadiem, 2016.05.15 02:03

Allelūjs

Tad jau tālāk no Dieva būt sirds tev ilgojās. Tas nav slikti - esi pie pilna prāta un sakarīgas domāšanas.

pirms 2 gadiem, 2016.05.15 18:23

Re

Mediņam nav ne vainas,bet tā vide ir nomācoša.Un par eņģeļiem taisnība.Tādi savdabīgi,dīvaini,nav no dieva.

pirms 2 gadiem, 2016.05.15 13:09

Santa fe

Šitais eņģels-šausmīgs bildē.Mediņa kungs,noņemie tos!Viņi ir atbaidoši.Uzlieciet tur ziedus,vai mazus,smukus eņğelīšus tā kā lielajā zālē griestos. Un otro stāvu krāsojiet gaišu.
Jūs esat jauks cilvēks,Mediņ!Lai Dieviņš Jūs svētī.

pirms 2 gadiem, 2016.05.16 20:16

dets

Noņemiet tak to briesmīgo skulptūru.Citas bildes nav?

pirms 2 gadiem, 2016.05.20 17:18

Vietējās ziņas