Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīkos semināru par zemes izmantošanu

Nākamnedēļ Bauskā un Vecumnieku novada Bārbelē notiks divi Valsts lauku tīkla semināri par lauksaimniecības zemes izmantošanu.

Seminārs par tēmu «Kā rīkoties, ja lauksaimniecības zeme aizaugusi ar kokiem?» noritēs otrdien, 27. janvārī, Bārbeles tautas namā, no pulksten 10, vēsta Meža konsultāciju pakalpojumu centra (MKPC) speciāliste Rita Daščiora. Viņa informēs par grozījumiem Meža likumā, vērtēs meža vai plantāciju meža izdevīgumu, sniegs padomu, kā reģistrēt dabā izveidojušos mežaudzi.

«Latvijas Valsts mežu» vecākais mežzinis Ivars Kārkls un meža inventarizācijas eksperts Rimants Brālis raksturos kritērijus un kārtību aizaugušu platību atzīšanai par mežu vai plantāciju mežu. Semināra noslēgumā ap pulksten 13 paredzēts praktisks izbrauciens uz īpašumu «Liniņi», kur aizaugušas zemes vērtēšanas piemērus rādīs meža īpašnieku apvienības «Bārbele» vadītājs Jānis Folkmanis un MKPC Rīgas reģiona nodaļas vadītājs Agris Kauliņš.

Savukārt Bauskas novada domē piektdien, 30. janvārī, pulksten 10 sāksies seminārs, kurā būs divi aktuāli temati, vēsta Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) uzņēmējdarbības konsultante Dace Griķe. Pirmajā daļā tiks sniega aktuālā informācija mājražotājiem par likumdošanas izmaiņām un sadarbības iespējām. 


Otrajā daļā no pulksten 12 R. Daščiora ieteiks, ko darīt ar kokiem aizaugušu lauksaimniecības zemi. Savukārt Valsts mežu dienesta Zemgales nodaļas inženiere Sarmīte Jankovska skaidros meža īpašnieku pienākumus un dokumentācijas sakārtošanu.

Interesenti aicināti pieteikties iepriekš. Vairāk informācijas mājaslapā laukutikls.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas