Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rindas bērnudārzos drīz izzudīs 9

Paredzams, ka 2011. gada rudenī Bauskas pilsētas bērnudārzos vairs nebūs rindu. Tādi ir novada Izglītības pārvaldes vadītājas Aijas Spriņķes aprēķini. Ar tiem viņa iepazīstināja deputātus izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē 11. augustā. A. Spriņķe informēja, ka pašlaik pilsētā uz vietu bērnudārzos gaida ap 200 mazuļu. Šoruden ap 80 bērnu uzņems bērnudārza «Pasaulīte» atjaunotajās telpās Dārza ielā 3.  Nākamgad vairākas grupiņas atvērs bērnudārza «Zīlīte» jaunajās telpās Dārza ielā 24a. Turklāt ir tendence bērnu skaitam samazināties, tādējādi arī rindas izzudīs. Pagaidām vēl nav skaidrības, kas notiks ar Īslīces SOS ciemata bērnudārzu pēc 2012. gada, kad SOS ciematu starptautiskā asociācija solījusies pārtraukt tā uzturēšanu. Bauskas novada domē vēl līdz galam nav izlemts, vai pašvaldība pārņems šo privāto bērnudārzu savā pārziņā.Domes priekšsēdētāja vietniece Ārija Gaile savukārt vēlējās zināt, kāpēc nepilnu gadu pēc nodošanas ekspluatācijā joprojām bērnu uzņemšanai nav sagatavotas telpas Dārza ielā 3. Novada domes izpilddirektore Dagnija Ludrika skaidroja, ka aizkavēšanās radusies iepirkumu procedūras dēļ: «Nekas speciāli bremzēts netiek. Novada administrācijā joprojām nepietiek speciālistu, kas strādā ar iepirkumu procedūrām. Turklāt valstī esošā likumdošana arī daudz ko neļauj paveikt ātri. Labākajā gadījumā visu nepieciešamo spēsim sagādāt tikai oktobrī.» Deputāte Vera Grigorjeva atgādināja, ka savulaik bija nolemts telpas atvērt 1. septembrī. Arī viņa izteica pārmetumus administrācijai par gauso darbu: «Novada administrācija strādā jau vairāk nekā gadu. Ja jums tiešām nepietiek darbinieku, tad šis jautājums ir jārisina. Nav normāli, ka uzcelta ēka vairākus mēnešus stāv tukša tikai tāpēc, ka trūkst cilvēku, kas spētu paveikt visu nepieciešamo darbu ar dokumentiem,» tā V. Grigorjeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Nodokļu maksātājs

Pievienojos šim, PILNĪBĀ!!!

Visu laiku ej,atzīmējies,bet beigās netiec bdārzā,jo izrādās ir izdomājuši savādāku uzņemšanas secību!

reāla dusma par situāciju, kas izveidojusies. Vēl pavasarī Domē pilnām mutēm sociālā darbiniece apgalvoja - nesatraucieties, nekādu problēmu VISI tiks b/d, bet vasaras viducī katoļu ielā - mēs nekā nezinām, mums tik sarakstus iedeva - nopublicējām... Nu un ko tu vecāks būdams vari saprast?

pirms 8 gadiem, 2010.08.17 13:12

iepirkumu gliemezis

Nekad nevar tā būt, ka piesakot bērnu viņš būs ar vienādu kārtas skaitli gan vienā, gan otrā bd, jo vecākiem ir tiesības izvēlēties pirmsskolas izgl. iestādi. Ja grib salikt automātiski, tad jūs pat iedomāties nespējat, kas būs par baurošanu, jo vienam patīk māte, citam meita, citam Pasaulīte

pirms 8 gadiem, 2010.08.14 16:09

zuze

Neko tu nezini zinošā. Bērni grupās ir pietiekošā daudzumā un ne jau katrā grupā ir vecāki, kas nevar nomaksāt par bērnudārzu.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 23:22

kāpēc

Bet kas ar to bērnudārzu Dārza ielā 3 vai, kāpēc never vaļā, kaut gan solīja , ka atvērs laikam pat aprīlī. Anneli atremontēja un atvēra pēc nedaudz mēnešiem, bet tas Dārza ielā pilnīgi renovēts un tā stāv kā piemineklis jau ilgāku laiku

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 18:31

Pasaules Bankas (PB) prezidents Roberts Zēliks Siguldas novadā, tiekoties ar simtlatnieku programmas dalībniekiem, interesējās vai 100 Ls ir samaksa par darbu dienā, bet programmas dalībnieki viņu informēja, ka tā ir samaksa mēnesī.
Mums arī vajag visās iestādēs pāriet uz Ls 100 mēnesī:)))))) un visiem vienādi!!!!!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 13:17

Zinošā

Bērnudārzos ir tik daudz tukšas vietas, kad bērni neapmeklē bērnudārzu, jo vecāki nespēj samaksāt. Šo bērnu vietā citus arī neņem, jo bērnudārzos neviens neiet un neskaita, cik tukšas vietas ir. Bērnu skaitīšana ir tikai pirms 1.septembra un viss. Pēc noteikumiem vadītājam ir jāziņo, ja atbrīvojas vieta, bet dabā notiek citādi.

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 12:14

?

Kurš/kura ir iepirkumu komisijas priekšsēdētājs/a?

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 11:09

Ilze

Jā, jā.
Taisīja taču vienotu rindu -reģistru novadā, bet tik un tā viens bērns ir vairākos bērnudārzos vienlaicīgi ar dažādiem kārtas numuriem!!! Tur jau veidojas tie ārprāta skaitļi, reāli jums, jau iespējams, šogad būs neaizpildītas vietas!!!!
Ja, viens reģistrs - tad viena rinda!!!

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 09:43

.

Kad rindas izzudīs,tad arī rakstiet,jo DRĪZ ir stiepjams garums! Un vispār,tiem rindu veidotājiem vajadzētu pa pauri ievilkt! Visu laiku ej,atzīmējies,bet beigās netiec bdārzā,jo izrādās ir izdomājuši savādāku uzņemšanas secību!

pirms 8 gadiem, 2010.08.13 08:45

Vietējās ziņas