Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosmē būvē jaunas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas

Iecavas novada Rosmes ciemā sākta notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārtu izbūve. Darbus veic SIA “Siltumkomforts” par 106 tūkstošiem eiro. Finansējumu nodrošina Iecavas novada pašvaldība. Tādējādi Rosmes iedzīvotājiem  tiks sniegta iespēja dzīvot tīrā, sakoptā vidē.
Pašvaldībā paskaidroja, ka Rosmē notekūdeņu attīrīšanas iekārtas nefunkcionēja jau ilgāku laiku, tās savā īpašumā vietvara pārņēma 2017. gadā, bet līdz tam tās apsaimniekoja LAKS "Rosme".
Iecavas novada pašvaldības administrācijas būvniecības speciālists Juris Kuziks paskaidroja, ka plānots izbūvēt kanalizācijas sūkņu staciju un sadzīves notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ar jaudu 15,1 m3 notekūdeņu diennaktī. Iekārtu jauda izvēlēta tā, lai varētu nodrošināt pakalpojumu jau esošajiem klientiem un nepieciešamības gadījumā veidot arī jaunus pieslēgumus, ziņo pašvaldības portāls iecava.lv.
Līdz šim būvnieki jau ir veikuši priekšdarbus, lai varētu uzstādīt attīrīšanas iekārtas un izbūvēt kanalizācijas sūkņu staciju - ir pievilkts elektrības kabelis, ierakti kanalizācijas cauruļvadi, iebetonēta dzelzsbetona atbalsta plātne iekārtu novietošanai. Kad iekārtas tiks uzstādītas, būvnieki izbūvēs žogu un veiks teritorijas labiekārtošanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas