Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē domes sēdē izsludināti 30 jautājumu 6

Rundāles novada domes sēdē ceturtdien, 30. septembrī , deputāti uzklausīs atskaiti par kultūras nodaļas veikumu. Novadā ir četras kultūras darbinieces, atskaiti sagatavojusi nodaļas vadītāja deputāte Sandra Paegle.Deputātiem jāapstiprina grozījumi Rundāles novada domes sociālā dienesta nolikumā un Pilsrundāles vidusskolas budžetā. Par padarīto kopš augusta domes sēdes runās novada domes izpilddirektors Aldis Smilga un pārvalžu vadītāji Jānis Liepa un Nauris Brūvelis. Sagatavoti lēmumprojekti par zemesgabalu nomas un nekustamā īpašuma nomas līguma pagarināšanu. Pavisam jāizskata 30 jautājumu. Domes sēde sākas plkst. 9.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

...es...

...nu kā tad Smilga var nerunāt, ticis ērtā vietā...vismaz jāimitē strādāšana...ha, ha, ha,....

pirms 7 gadiem, 2010.09.30 20:19

oposums

a kā var nerunāt??? `tāds krēsls un darbs

pirms 7 gadiem, 2010.09.30 19:57

mince

Re kā Smilga ieriktējies ērti un runā arī izrādās!

pirms 7 gadiem, 2010.09.30 12:51

Lasītāja

Žēl, ka tauta joprojām nesaprot - domes darbam jābūt caurspīdīgam, jāzina, par ko lemj deputāti. Mēs par to neinteresējamies, viņus nekontrolējam, tālab arī valstī šmuces var notikt. Pēc tam tikai paši bļaujam un lanājam slikto valdību. Es gan vienmēr ļoti cītīgi izlasu visus tekstus par sēdēm, tā ir svarīga informācija. Jo pati uz tām aizietu, protams, nevaru.

pirms 7 gadiem, 2010.09.30 11:25

juka

piekrītu. Raksta par parastu darbu, kas ir deputāta, kas vispār kaut cik strādā, ikdiena.
domāju, ka Bauskas dzīvei palika neaizpildīts lauks un to šādi aizpildīja.
jāatzīmē gan, ka Rundāles novada "preses birojam" jau arī jārāda, ka strādā, citādi
agrāk vai vēlāk to biroju pats Okmanis pašeftēs.

pirms 7 gadiem, 2010.09.30 10:11

Ainārs

nesaprotu .. kam interesē šādi nieki .. 30 ..vai 25 vai 17 -it .. da pilnīgi vienalga... Runās Smilga un vēl kaukkas .. Tas jau [pats par sevi saprotams, jo droši taču, ka domes sēdes nepaiet klusējot .. kāds vienmēr runā.. Ievērības cienīga ziņa būtu tad, ja žūrnāliste paziņotu, ka tiks izskatīts kāds tiešām iedzīvotājiem svarīgs jautājums.. Citādi -- pupu mizas, bet galvenai jau ka avīzē šos niekus publicēs un žūrnālistei alga par šādoiem niekiem veidojas.. Pensionāri pirks šo tukšo lapeli .. ha!

pirms 7 gadiem, 2010.09.29 22:13

Vietējās ziņas