Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē godinās sportistus 5

Aktīvākos, veiksmīgākos un centīgākos sportotājus sestdien, 4. decembrī, godinās Rundāles novadā pasākumā «Sporta laureāts».Pilsrundāles vidusskolas zālē no plkst. 19 varēs vērot daudzās sacensībās tvertos fotomirkļus, koncertu sniegs vietējās amatierkopas. Taču galvenā vieta saietā būs sportiski aktīviem cilvēkiem, stāsta Rundāles novada sporta organizatore Lūcija Volodina. «Visvairāk cilvēku ir iesaistījušies komandu sacensībās volejbolā, basketbolā, futbolā, galda tenisā, mūsu iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām piedalās savām spējām atbilstīgās nodarbībās un sacensībās, aktīvi ir sporta veterāni.»Uzteikti, godināti un apbalvoti par sporta veidu tradīciju veicināšanu novadā tiks Aivars Kamols - tenisā, Valentīna Žuravļova - futbolā. Boriss Muravjovs un Alfrēds Graudiņš pelnījuši atzinību, ka savās zemnieku saimniecībās radījuši apstākļus un rīko pludmales volejbola sacensības. Godinās Rundāles novada spēkavīru Jāni Ilgavīžu un motosacīkstēs augstus rezultātus guvušo Armīnu Timinski. Zāles priekšā aicinās individuāli labākos rezultātus guvušos novusā, dambretē, šahā, šaušanā, strītbolā, pludmales volejbolā. Par nemainīgu un nesavtīgu atbalstu sporta aktivitātēm novadā paldies sacīs zemnieku saimniecībām «Līdakas», «Riekstiņi», «Maizītes», «Robežnieki», «Livonija», «Kugrēni», «Ziedoņi-2», «Dimanti», «Strīķeri», kā arī Pilsrundāles vidusskolai un Saulaines profesionālajai vidusskolai. Pateicību pelnījuši arī sporta organizatori pagastos - Vilnis Zaķis, Aleksandrs Barkovs, Raitis Jutus, kolēģus uzteic Lūcija Volodina.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jokam

bet vai vecajam ūbelim nav pretenzijas,ka viņa sievu cits mīļļo??? Nu i ragnesis!!!

pirms 7 gadiem, 2010.12.05 21:02

joks

Kāpēc tāda skaudība? Fredis vienmēr ir labās attiecībās ar Inguci.

pirms 7 gadiem, 2010.12.05 18:49

salatētis

Tā piegodināja ka apvēma visu skolas priekšu kauns par tā
diem sportistiem.Kārtējā izdzeršanās un LULU biznesa zelšana.

pirms 7 gadiem, 2010.12.05 14:27

rrrr

Interisanti,ka divi no šiem laureātiem saņem materiālo pabalstu un balvas ari no BAUSKAS novada,tātad,ko jūs īsti pārstāvat Graudiņa un Kamola kungi??? Tātad esat Rundāles vai Bauskas novada pārstāvji?????

pirms 7 gadiem, 2010.12.04 00:00

Vietējās ziņas