Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē ieceļ citu izpilddirektoru 9

Par Rundāles novada pašvaldības izpilddirektoru ar 1. jūniju strādās Aldis Smilga. Tā izlēma deputāti 27. maija sēdē. Izpilddirektora atalgojums ir 1150 latu.Aldis Smilga ir dzimis 1970. gadā, dzīvo Rundāles novada Svitenē. 2005. gadā pabeidzis Rīgas Starptautisko ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu. Līdz šim strādājis par Īslīces vidusskolas saimniecības vadītāju, bijis Bauskas rajona Sabiedrisko pakalpojumu regulatora priekšsēdētājs. Līdzšinējais izpilddirektors Jānis Ercens turpmāk strādās par novada komunālā dienesta speciālistu īpašumu apsaimniekošanas jautājumos. Šī vieta kopš februāra ir bijusi vakanta, skaidro novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. No Jāņa Ercena saņemts iesniegums ar lūgumu veselības dēļ rast iespēju strādāt darbu, kurā ir mazāka slodze. Rundāles novada domes sēdē 27. maijā pašvaldības vadītājs Aivars Okmanis un deputāti pateicās Jānim Ercenam par darbu izpilddirektora amatā. Ieņemot novada pašvaldības izpilddirektora amatu, Aldis Smilga noliek deputāta pilnvaras. Viņš Rundāles novada domē tika ievēlēts no vēlētāju apvienības «Cilvēkiem un zemei», iegūstot 740 punktu. Šajā sarakstā nākamās kandidātes ar 729 punktiem ir sviteniece pensionāre Genovefa Lapsa, ar 728 punktiem Pilsrundāles vidusskolas direktore Anda Liškauska. Tādi ir Centrālās vēlēšanu komisijas dati. Par to, kurš vēlētāju apvienības «Cilvēkiem un zemei» pārstāvis ieņems pašlaik brīvo deputāta vietu, lems novada vēlēšanu komisija, informē tās priekšsēdētāja Kristīne Brūvele.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

(*)

Ak, vai ! Cik liela alktspēja. Bet nekādus dižos darbus jau nepaveiks! Pašvērtējums traucēs.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 11:54

Atis

Viens no vistipiskākajiem gadījumiem.Treknie amati ir un paliek ,tas ir tiek sadalīti savējo lociņam-pulciņam.Es arī gribēju pieteikties konkursā par šo amatu,kāpēc netika rīkots konkurss?Protams ka konkursā būtu uzvarējis šamajiem vajadzīgais Smilga,bet tas jau ir cits stāsts.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 11:51

KNAAB

cik amatos tagad Smilga būs?
Vai tikai šajā vienā?
Ja nē, tad gan vietvarai labu labais atalgojums par apvienotajiem darbiem.

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 07:53

Amats tomēr paliek ģimenes lokā...citiem jau tik gardu kumosiņu nevar atdot...

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 06:41

***

To varētu saukt arī tā - nodzītus zirgus nošauj....i

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 21:40

Tā kā Ercena znots vai kā... amatam jāpaliek ģimenes lokā ...

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 18:28

Vietējās ziņas