Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē uzlabos komunālo pakalpojumu jomu 4

Rundāles novada dome ir saņēmusi apstiprinājumu par finansējuma piešķiršanu projektam, kas paredz komunālo pakalpojumu jomā izmantot informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, informē pašvaldības projektu speciāliste Laura Ārente.

Rundāles novads projektā plāno ieviest attālināti aukstā un karstā ūdens siltumenerģijas skaitītāju rādījumu nolasīšanas sistēmu Pilsrundāles un Saulaines ciematā pašvaldības apsaimniekojamās mājās un iestādēs.

Minētie ieguldījumi ļaus ekonomēt laiku, cilvēku resursus un samazinās kļūdas rēķinos. Tas aiztaupīs gan pakalpojuma sniedzēja, gan iedzīvotāju laiku minēto problēmu risināšanai.

Projekta kopējais finansējums Rundāles novada domes plānotajām aktivitātēm ir 11 069 lati. No tiem 85 procentus sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds, pieci procenti ir valsts finansējums , desmit – pašvaldības.

Projektu finansiāli atbalsta Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības programma 2007. – 2013. gadam. Vadošais partneris ir Kurzemes plānošanas reģions. Projektā piedalās 12 partnerorganizācijas no Latvijas un trīs no Lietuvas. Ieceri paredzēts sākt īstenot jau šogad.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aina

Nu bet taču lai vispirms pievēršas sasāpējušiem jautājumiem - apkurei Saulainē, pēdējās dienās tā vispār neeksistē...kurš par to atbildēs??

pirms 5 gadiem, 2014.01.03 10:16

skurstenis

Par iepirktajiem Lietuvas sapuvušajiem salmiem jāatbild A.Okmanim.Līdz šim ar apkuri Saulainē bija varētu teikt ideāli un lēti. Tā ir,ka vārdos it kā atbalsta vietējos zemniekus, bet darbos kukū.Līdumam ir ļoti kvalitatīvi salmi ,bet tos " uzmeta", nav jau ilgi jādomā, kāpēc...

pirms 5 gadiem, 2014.01.03 10:31

murka

prasiet atbildību no izpilddirektora.

pirms 5 gadiem, 2014.01.04 15:20

Saulaine

Saulainē piegādātā karstā ūdens temperatūra neatbilst normatīvo aktu prasībām, ka rīkosies Rundāles novada dome ?????

pirms 5 gadiem, 2014.01.03 12:24

Vietējās ziņas