Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles dome lemj par līdzfinansējumu gājēju tiltam pār Lielupi 2

Gājēju tilta būvei pār Lielupi Rundāles novada dome atvēlēs 5000 latu, informē pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja Inta Klīve.Līdzfinansējuma apmērs apspriests attīstības komitejas sēdē, kas notika 19. augustā, galīgo lēmumu pieņems domes sēdē. Gājēju tiltu pār Lielupi pie Mežotnes paredzēts uzstādīt 2011. gada pavasarī. Projekts tiek realizēts kopā ar Bauskas novada domi un Nekustamo īpašumu aģentūru (NĪA), kam pieder Mežotnes pils. Līdzfinansējuma apmērs apspriests, izvērtējot tāmi, Rundāles novada domes priekšsēdētājam Aivaram Okmanim tiekoties ar NĪA un Mežotnes pils pārstāvjiem. Tilta izveidi, uzstādīšanu, uzturēšanu, līdz ar to arī remontu nodrošina NĪA. Rudens beigās gājēju tiltu paredzēts noņemt, to uzglabās Mežotnes pusē, stāsta Inta Klīve. Līdz ar to Rundāles novadam šajā projektā jāpiedalās tikai ar līdzekļiem. Nav pētīts, cik Rundāles novada iedzīvotājiem būtu izdevīgi kājām šķērsot Lielupi šajā vietā, atzīst projektu speciāliste Ludmila Knoka, kas dzīvo netālu no Mežotnes pilskalna. Vairāk tilts noderētu tūristiem, kuri pēc Mežotnes pils apskates pa tiltu pārnāktu uz Mežotnes pilskalnu Lielupes otrā krastā un tālāk no tā ar autobusu varētu doties uz Rundāles pils muzeju. Nebūtu jāveic apkārtceļš caur Bausku, spriež Ludmila Knoka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Veterāns

Viss jau būtu atrisināts,tikai nevar izlemt galīgajā konceptā - kā to tiltu celt,šķērsām vai gareniski upei!

pirms 8 gadiem, 2010.08.21 09:53

gita

Jā,tik tiešām šāds tilts būtu ļoti vajadzīgs. Kādreiz tāds bij. Tagad lai tiktu pie radiem ir jāveic diezgan liels riņķis caur Bausku,lai no Rundāles nonāktu Mežotnē. Es pilnīgi atbalstu šo ideju.

pirms 8 gadiem, 2010.08.20 20:13

Vietējās ziņas