Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles jaunajā bērnudārzā izīrēs telpas ģimenes ārstei 6

Rundāles novada bērnudārza «Mārpuķīte» jaunajā ēkā paredzētas telpas arī ģimenes ārsta prakses vietai Saulainē. Par to izīrēšanu novada domes deputāti sprieda attīstības komitejas un sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas apvienotajā sēdē 19. jūnijā un finanšu komitejas sēdē 22. jūnijā. Tā informē Laura Ārente, novada domes projektu un sabiedrisko attiecību speciāliste. Ģimenes ārste Santa Gulbe pacientus pieņem Pilsrundālē, daudzdzīvokļu namā izveidotā prakses vietā. Saulainē daktere īrē profesionālās vidusskolas telpas, par kurām līdz šim bija simboliska īres maksa - Ls 3,45 par divām telpām -, vēl jānorēķinās par elektrību, ūdeni un kanalizāciju, skaidro ārste S. Gulbe. Jaunajā bērnudārzā ārsta praksei paredzēts izīrēt 34,5 kvadrātmetrus. Domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis komiteju sēdēs izvirzījis priekšlikumu noteikt telpu nomas maksu 0,22 Ls/m2, par apkuri būs jāmaksā saskaņā ar siltuma skaitītāja rādījumiem. Maksājumi būs lielāki nekā līdz šim Saulainē, atzīst S. Gulbe. Daktere komiteju sēdēs nav piedalījusies un par lemto uzzinājusi no novada domes internetā publicētās informācijas. Taču viņa uzsver, ka ar līguma nosacījumiem nav iepazīstināta. Deputāti komitejās diskutējuši arī par telpu nomas termiņu un vienojušies noteikt līguma termiņu uz pieciem gadiem. Galīgo lēmumu par nosacījumiem, izīrējot telpas ģimenes ārsta praksei bērnudārza «Mārpuķīte» ēkā, pieņems Rundāles novada domes sēdē 30. jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

njaaa

ko lai saka ja masinu un dakteri slimie neaplipina ar baciliem, tad rodas jautajums kapec berni slimo bernudarza ja ar baciliem viens otru nav iespejams aplipinat? tad jau iespeja saslimt no baciliem nepastav un visi arsti melo ka slims berns nevar iet uz darzinu jo var aplipinat citus

pirms 8 gadiem, 2010.06.29 11:01

vēl vecāks

Tad jau daktere un māsiņa sen būtu aplipinātas ar baciļiem kaudzēm.

pirms 8 gadiem, 2010.06.25 23:13

jurčiks

vecakam. vienā ekā, nenozimē vienā telpā. vajag tak nedaudz padomāt pirms rakstat D:

pirms 8 gadiem, 2010.06.25 12:33

vecaks

ja par to ka berni tur bus un blakus slimi pacienti neviens nedoma!!!!!!!!!! domaju ka vecaki savus bernus tur sutis tikai beizizejas situacija nonākusie

pirms 8 gadiem, 2010.06.25 11:14

Un tagad tur kur atradīsies mazi bērnu staigās un rindā sēdēs slimi cilvēki?Bērniem tas nekaitēs??vairā slimos,baciļi ir baciļi it īpaši ziemā visi klepo un šķauda.

pirms 8 gadiem, 2010.06.24 23:52

jurčiks

vajadzeja no sākuma dakterei pajautāt, vai viņa vispār grib tās telpas īrēt.

pirms 8 gadiem, 2010.06.24 12:22

Vietējās ziņas